foto

Eliza Bennett

  • nar. 17.3.1992 (26 let)
    Reading, Berkshire, Anglie, Velká Británie
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Tato mladá angličanka pojmenovaná po hrdince Pýchy a předsudku se narodila roku 1992, avšak na kontě má už několik zajímavých rolí. Odmalička se věnovala herectví, především ve školních představeních. Ve filmu se poprvé objevila ve svých 10 letech, a to v seriálu „RESCUE ME“. První větší roli si zkusila o dva roky později v romantické komedii PRINC A JÁ, kde ztvárnila dánskou princeznu Arabellu. Následovala menší úloha v SUPERNOVĚ, katastrofickém televizním snímků.

O něco zajímavější roli dostala v roce 2005 ve filmu NANNY MCPHEE, kde představovala jedno ze starších dětí ovdovělého Colina Firtha. Malou roličku dostala i v jedné epizodě seriálu „MISS MARPLE“.

Její prozatím největší role přišla v roce 2008, a to úloha Meggie v fantasy snímku INKHEART, adaptaci prvního dílu z trilogie od Cornelie Funke. Na konkurzu porazila stovky dalších uchazeček o tuto roli a měla možnost si zahrát po boku Brendana Frasera a Paula Bettanyho. Ačkoli se nejedná o špatný snímek, v USA propadl, v mnoha zemích včetně ČR byl distribuován přímo na DVD, a proto se prozatím zfilmování dalších dvou dílů neplánuje.

V roce 2009 se objeví v hvězdně obsazeném dramatu FROM TIME TO TIME.

Pavlína "Ilicka" Illíková

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace