Reklama

Reklama

Scenárista

Filmy
2022

Schule am Meer - Frischer Wind (TV film)

2019

Der vierte Mann (TV film)

2016

Der Bulle und das Landei – Goldrausch (TV film)

2015

Der Bulle und das Landei - Wo die Liebe hinfällt (TV film)

2014

Der Bulle und das Landei - von Mäusen, Miezen und Moneten (TV film)

2013

Der Bulle und das Landei: Ich sehe was, was du nicht siehst und das ist ... tot (TV film)

2011

Der Bulle und das Landei - Babyblues (TV film)

2010

Polda a vesničanka (TV film)

2007

Svědectví vraždy: Na zdraví! (TV film)

Reklama

Reklama

2006

Geheimnis von St. Ambrose, Das (TV film)

2005

Blackout Journey

1999

Puma - Bojovník s dobrým srdcem (TV film)

1998

Hledání Jantarové komnaty

Seriály
2021

Specialisté - původní scénář

 

Genetický limit - původní scénář (S06E08)

 

Zvláštní jednotka, Lipsko

 

Verschüttet (S21E18)

 

Die Mörder meiner Tochter (S21E16)

 

Rotkäppchen (S21E15)

2020

Zvláštní jednotka, Lipsko

 

Geschwister (S20E12)

2019

23 Morde - Bereit für die Wahrheit?

 

Specialisté - původní scénář

 

Otec, matka, dítě - původní scénář (S03E32)

 

Spi sladce - původní scénář (S03E28)

 

Den zúčtování - původní scénář (S03E22)

 

Chlad - původní scénář (S03E20)

 

Zvláštní jednotka, Lipsko

 

Ranya (S19E20)

 

Im Auge des Gesetzes (S20E14)

 

Der Rattenfänger (S20E09)

2018

Zvláštní jednotka, Lipsko

 

Das Chinesische Licht (S19E13)

 

Die Intrige (S19E12)

 

Janika (S18E11)

 

Gefährliches Vorbild (S19E03)

2017

You Are Wanted

 

Zvláštní jednotka, Lipsko

 

Aus der Deckung (S17E20)

 

Das genetische Limit (S18E04)

 

Der letzte Fall (S18E01)

2016

Zvláštní jednotka, Lipsko

 

Kein Platz für Moral (S17E15)

 

Toter Mann (S16E13)

2011

Zvláštní jednotka, Lipsko

 

Die schwarze Witwe (2) (S12E11)

 

Die schwarze Witwe (1) (S12E10)

 

Hajos letzter Fall (S12E04)

  více epizod (3)
2010

Der Bulle und das Landei

 

Dva muži zákona

 

Zvláštní jednotka, Lipsko

 

Die Hand Gottes (S10E15)

 

Terminal A (2) (S10E11)

 

Terminal A (1) (S10E10)

2009

Zvláštní jednotka, Lipsko

 

Wettlauf mit dem Tod (S10E08)

 

Blutsbande (S10E07)

 

Der kalte Tod (S10E06)

 

Zahltag (S10E04)

2007

R.I.S. - Die Sprache der Toten

2006

Kriminalista

 

Specialisti: Kriminální policie Rýn - Mohan

 

Stadt Land Mord!

2000

Puma - Bojovník s dobrým srdcem

1998

Die Männer vom K3

 

Tödliches Spiel (S03E16)

1997

Einsatz Hamburg Süd

1992

Wolffův revír

1978

SOKO München

Ovládací panel

Reklama

Reklama