foto

Vladimíra Hocková

  • nar. 12.12.1983 (35 let)
    Praha, Československo

Biografie

Vladimíra Hocková se narodila 12.12.1983 v Praze. Zde vystudovala Obchodní akademii se zaměřením na zahraniční obchod. Od základní školy se ale vášnivě věnovala amatérskému divadlu, kde i jako člen divadelního souboru Lucerna Malostranská Beseda společně se souborem organizovala několik ročníků Mezinárodního festivalu amatérských a nezávislých divadel Apostrof 99.

V roce 2006 nastupuje jako asistentka produkce do produkční společnosti, kde spolupracuje na pořadech pro televize na českém trhu jako Hádej kdo jsem, 5 proti 5, Černá sanitka, Na cestě nebo V kondici. Od roku 2010 již v produkční společnosti pracuje na pozici vedoucí výroby. Mezi pořady, které vyrábí patří několik řad úspěšné reality show Farmář hledá ženu, pořad pro TV Nova Co na to Češi nebo menší pořady pro české a slovenské televize jako Kdo to ví, Nový začátek, Prvá dovolenka.

V roce 2017 nastupuje do televize Nova. Jako výkonný producent TV Nova má na svědomí divácky nejúspěšnější pořady této televize v roce 2018, a to Utajený šéf a Mise nový domov. Zároveň v tomto roce produkovala šestnáctidílný Kameňák.

Vladimíra Hocková

Producentská filmografie

TV seriály

2019 Kameňák (TV seriál)
Ztráta paměti (S01E08)
Balón (S01E07)
Zápas (S01E06)
další epizody (8)

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace