Reklama

Reklama

Matheus Nachtergaele

Matheus Nachtergaele

nar. 03.01.1969 (55 let)
Săo Paulo, Săo Paulo, Brazílie

Biografie (1)

Matheus Nachtergaele (narozen 03.01.1969 v Sao Paulu) je brazilský herec a režisér. Zahrál jsi v mnoha brazilských filmech, ale jeho nejznámější role byla v roce 2002 ve filmu CIDADE DE DEUS (Město bohů),kde hrál drogového dealera "Mrkváče, Sandra".

Dvakrát vyhrál cenu pro nejlepšího herce Grade Premio Cinema Brasil,za role ve filmech HLAVNÍ NÁDRAŽÍ (1998) a AUTO DA COMPADECIDA (2000).Jeho zatím poslední film je BIRDWATCHERS (2008).

Zajímavosti (1)

Město bohů (2002)

  • Režisér Fernando Meirelles chtěl, aby se na filmu podíleli především neherci nebo profesionální herci, kteří nejsou známí. Jeden z nich byl Matheus Nachtergaele (Sandro Cenoura - Mrkev), kterého si režisér vyhlídnul v divadelní hře, a který se stal těsně před startem natáčení populárním v celé Brazílii díky filmu O Auto da Compadecida (2000). Meirelles byl z toho zklamaný, ale herec ho přesvědčil, že zapadne mezi ostatní a nebude nijak vyčnívat. Aby ho přesvědčil o zájmu o svou roli, odstěhoval se na nějaký čas do skutečného Města bohů, aby se zde připravil na roli. (don corleone)

Galerie (9)

Reklama

Reklama

Reklama