Reklama

Reklama

David Icke

David Icke

nar. 29.04.1952 (71 let)
Leicester, England, Velká Británie

Biografie

David Icke se narodil dne 29. dubna 1952, ve znamení Býka, a to v Leicesteru v Anglii. Byl profesionálním fotbalistou, než kvůli zdravotním problémům musel tuto činnost ukončit, a tak přešel do televize BBC, kde uváděl zprávy. Poté přešel do politiky (Zelené strany) a zjistil, o čem je politika - o rubbish (smetí), podle jeho slov.

Navštívil Peru a získal tam naprosto unikátní zážitek poté co si dal DMT (halucinogen), a od tohoto zážitku říká, že získal vhled do světové konspirace, kontrolního systému, který ponechal většinu lidstva na nízkých vibracích (podle jeho slov). Napsal asi 20 knih, nejnovější se jmenuje The Perception Deception (Vnímání podvodu). Pořádal taky zejména v Londýně několik přednášek, každá trvala zhruba 8 hodin.

David Icke tvrdil na poslední londýnské přednášce z října 2012, že tato realita kterou žijeme, je falešná a skutečná je ta, kde není Saturn a Měsíc, které z černých děr zesilují negativní energii ve které operují skrz „hvězdné brány" tvar měnící bytosti (nazývá je džinové, démoni nebo archonti, nikoliv reptiliáni).

David "Dharter" Melicher

Herec

Režisér

Host

Scenárista

Ovládací panel

Fanklub

(5)

Reklama

Reklama