foto

Angus Sutherland

  • nar. 3.9.1982 (36 let)
    Los Angeles, California, USA

Biografie

Angus Sutherland je dalším členem slavné herecké rodiny Sutherlandů, jejichž rod pochází z Kanady. Narodil se jako Angus Redford Sutherland 3.9.1982 v Los Angeles v Kalifornii. Své prostřední jméno "Redford" získal po Robertu Redfordovi, který při natáčení filmu ORDINARY PEOPLE (1980) obsadil jeho otce Donalda Sutherlanda do jedné z hlavních rolí. Má také sourozecne Rossifa, Roega a nevlastního Kiefera a Rachel z nichž nejslavnější je herec Kiefer Sutherland.

Jeho nejznámější role je zatím z pokračování upírského snímku THE LOST BOYS s přízvěskem THE TRIBE (2008). Většina jeho dosavadních rolí je spjata s ostatními členy rodiny. Angusova role v seriálu COMMANDER AND CHIEF (2005) byla vlastně mladší verzí otcovy postavy Nathana Templetona a v druhé části LOST BOYS: THE TRIBE (2008) ztvárnil podobně rebelantského upíra jako jeho nevlastní bratr Kiefer v původním filmu THE LOST BOYS z osmdesátých let.

Objevil se také v pokračování americké komedie HAROLD & KUMAR ESCAPE FROM GUANTANAMO BAY (v českém překladu - Zahulíme, uvidíme 2) vedle komiků Johna Cho a Kala Penna. Menší roli získal i v komediáním dramatu FAMILIAN STRANGERS (2008), kde si mimo jiné zahrál populární DJ Qualls z ROADTRIPU.

Zatím poslední role v Angusově kariéře je ze seriálu DOLLHOUSE (2009), který je kombinací sc-fi a dramatu.

Herecká filmografie

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace