Hudbu složil, slova napsal (2007)

Dru i Hju to už několikrát dokázali, ale tady to nefungovalo, bohužel bez vzájemně chemie to nejde. Kromě hereckých kvalit je i song na jedničku, ale to je tak jediné co si rád zopakuju.

Zbytečná krutost (1984)

Jako lepší dobrý, ale že bych to musel vidět ještě jednou? To asi ne.

Bez věcí nad věcí (2018)

Tož takové nemastné, neslané. Suroviny byly na pohled dobře vybrané, ale některých bylo moc a některé zase rozvařené. Přitom recept a slibovaná chuť byli slibné.

Lean on Pete (2017)

Ouu, tak te není zrovna můj šálek kávy. A když už tak se utapět v marnosti a beznadejnosti 2 hodiny? Stačilo 30min. a závěrečných 5 a vyšlo by to úplně nastejno. Takto to byl jenom zabitej čas.

Zrodila se hvězda (2018)

Romantarny mam rad, jeste k tomu hudebni, navic Bredly a navic takova jistota, kdyz se mluvilo o nekolika Oscarech? Nemam rad, kdyz si nekdo schladi zahu, ale tady nefungovalo skoro nic. Snad jedine musim pochvalit herecky vykon Bredlyho, ale to me ani tak neprekvapilo, jak rozporuplnost s ostatnimi. Chemie musi byt, to je zaklad a ta nebyla, lejdy Cher gaga neveris nic, vsechno zrychlene, ze se tomu taky neda verit a poslednich 5 minut? Tak snad jdu na film, abych se bavil uz od sameho zacatku a ne cekat na poslednich 5 minut.

Americký zabiják (2017)

OuNou, jako začátek byl hustej, další part byl opět ve stejný kvalitě, ale pak to začlo kulhat až do konce. Obsazení a scénář by potřeboval tuning od Clinta ala USSnajpr.

Alexander Veliký (2004)

Já ti nevim, to je jak jít na oběd a dostat jenom polívku(stejně byla taková nemastná neslaná) , ale na hlavní chod už nedošlo. A to jsem si říkal, že když je to tak vyhlášená restaurace, že to bude teda žrádlo. Aspoň, že zákusek v podobě V.Kilmra stál za to. Joo a mimochodem, když jdu na supr oběd, tak si přeju a věřím, ze moje tužby budou vyslyšeny. Fakt jsem si to přál, chuť byla. (to jen k tomu hejtovani) Recept na doma: kuchařka strana 2000, hlavni ingredience Russel... a můžeme podávat vyhlášenou mňamku na pořádné zasyceni.