Pompeje (2014)

príšerný scenár, príšerné vizuálne spracovanie (na úrovni priemernej PC hry), proste všetko na čo si spomeniete. Film odporúčam len pre skalné fanynky Kita Haringtona z Hry o gulky :)

Plivu na váš hrob 2 (2013)

Pokiaľ vás neberie mliaždenie mužských genitálií vo zveráku, tak čas využite nejakým príjemnejším spôsobom :)

Blondýna na předpis (2014)

po pol-hodine som to vypol, lebo s komédiou to nemalo nič spoločné a pozerať sa na utrpenie nedorobeného nešťastníka ma nebavilo :(

Herkules: Zrození legendy (2014)

bez deja, úbohé efekty v kombinácii s nesympatickým homo-kulesom. Odporúčam len pre ozajstných fajnšmekrov :)

Mezi zloději (2009)

nehodnotím spracovanie, ale len obsah

Faunův labyrint (2006)

Pre mňa jedno obrovské sklamanie. Mal som pocit že sa pozerám na násilnejšiu verziu Narnie. Dej je úplne prázdny a ničím nezaujímavý, len plocho plynie. Hodnotím to na jeden a pol hviezdičky za vizuálne spracovanie :(

Stejná srdce (2014) (TV film) odpad!

bolo to nad moje sily pozerať sa na oblizujúcich sa chlapov, naozaj nechutné :(

Vše je ztraceno (2013) odpad!

Redforda mam rád, ale pre mňa bol tento počin veľkým sklamaním! Na jednej strane vystupuje ako chladnokrvný profesionál a starý morský vlk, na strane druhej, po náraze lode ako prvé a jediné zachráni nejakú knihu alebo lodný denník, ale nenapadne ho zachraňovať vysielačku, GPS, notebook, telefón, alebo spustiť automatickú elektrickú vodnú pumpu, napriek tomu že do lode sa mu valí voda. A že by sa pokúsil vyslať volanie o pomoc, to už ani náhodou! Chladnokrvne vyjde na palubu a začne riešiť iné veci. Potom, až keď je všetko poriadne zaplavené a poničené, tak to začne zachraňovať a pokúšať sa nahodiť vodnú pumpu, opraviť vysielačku... A tento sled nezmyselných činností a správania sa pokračuje ďalej. Keď zistí že prichádza veľká búrka, tak si ide dať večeru, oholiť sa, a až keď búrka ničí loď, tak potom ide sťahovať plachty a zachraňovať čo sa dá. Teda nie zas tak úplne. Namiesto toho aby bol pri kormidle a snažil sa navádzať loď proti vlnám aby zabránil jej prevráteniu, tak oddychuje v potbalubí. Takže teraz som v pomykove, je profesionál, alebo len pacient ktorý utiekol z geriatrického centra a náhodou zaspal na lodi ktorá len nešťastnou náhodou vyplávala na more?! Ja som sa to ale už nedozvedel, lebo som sa to už na to nemohol ďalej pozerať! Kde sú tie časy keď natáčal filmy ako Tri dni Kondora, Brubaker, Všetci prezidentovi muži alebo aj Posledná pevnosť :(

Enderova hra (2013)

Krásne spracovaný film, ale bohužiaľ pre deti. Ani nie tak obsahom, ako jeho obsadením. Odporúčam len pre milovníkov metlobalu.