EricNor

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 21.2.2020  22:20
    Joker (2019)

Koncentrovaná deprese. Sledovat Jokera pro mě bylo chvílemi až fyzicky nepříjemné. Zmar, samota, město ve své nejošklivější podobě. A Phoenix si toho Oscara zaslouží. Nemyslel jsem si, že někdo může být lepší Joker než Heath Ledger, ale Phoenix je. Zcela jiný a lepší. Nicméně řadím k filmům, které už nechci znovu vidět.

• 13.2.2020  18:15

Ani original neni buhvico. https://m.imdb.com/title/tt7217028/?ref_=m_nm_knf_i4

• 5.2.2020  22:36

Mám rád realistické filmy podle skutečných událostí. Proto se mi líbil i Hobbs a Shaw. Jako akční výplach pro bezmozky je to v pohodě. Mám výhrady k celé té ubercool prezentaci hlavních hrdinů, kteří hláškují na půl huby v řevu motorů a vzájemně se slyší. Baví mě neduživé holky v tílku, co bez potíží zmydlí bandu chlapů v combat brnění. Druhá půlka je na dvě hvězdy, první tak na čtyři. Technicky je všechno natočeno špičkově, ale to už se dneska od AAA titulů očekává. Chybí tomu jakákoliv hloubka a vlastně se nedivím, že to oproti FF má poloviční tržby. Reynolds se mi líbil, Kevin Hart taky. A na začátku jsem měl pocit, že soundtrack patří někam jinam, že tam někdo namixoval jiné skladby, protože to vůbec nesedělo k tomu, co se dělo na plátně.

• 4.2.2020  23:02

Lauren German je tak spatna herecka. Ostatni ok. Mozna by se Lucifer nemusel chovat tak zzenstile.

• 27.1.2020  21:03

Ten pripad, pokud je to podle skutecnosti je zajimavy. Ale to provedení je dobre pouze z technickeho hlediska. Dialogy jsou totalni sjacka a herecke vykony na to navazuji. Jedine Slezacek hral tak nejak civilne, ostatni mluvi stejnou dikci, bezkrevne. Hlavni herecka hodne nesympaticka.

• 18.1.2020  14:14
    Zilionáři (2016)

Velka banda mych oblibencu ze Saturday night live. Jedny z mala opravdu vtipnych herecek - Kate McKinnon a Kirsten Wig. Z chlapu Jason Sudeikis. Zach je ok. Hlavne diky hercum film vyleze z prumeru. Skutecnost asi nebyla takhle blazniva.

• 16.1.2020  22:49

Proc neni Fred Armisen mezi hlavnimi herci!!!

• 16.1.2020  21:53

Puvodni Watchmen jsem nevidel, cetl jsem asi jen pulku komixu. Pristupoval jsem k serialu s neduverou, ale ukazalo se, ze zbytecne. Hlavni hrdinka mi z fotek prisla jako arogantni supermanka, ale i tam se moje obavy rozplynuly. Je to symposka v roli skromneho zástupce zakona. Lindelof to napsal dobre, vsechny dejove linie se v koncich protnou a zacnou davat smysl. Dochazi tu k vypořádání se vsemi bilymi rasisty, kteri v poslednim dile dostanou, co si zalouzi. Ukazuje se i jak je dulezite miti Ironse nebo prostě nejakeho Brita, ktereho herecke umeni je na zcela jinem levelu nez to americke. To americke je taky dobre, jen je proste jine. Nicmene druha serie stale nebyla ohlasena a pokud ano, tak doufam ve zlepseni.

• 12.1.2020  21:38
    Stockholmský syndrom (TV film) (2020)

Technicky a herecky super, ale ty zlocinci jsou dost prehnany a tlaci se moc na pilu. Bohuzel z upoutavek se dalo odhalit, jak se to vyvine, tak me to překvapení na konci nepřekvapilo.

• 24.12.2019  22:30

Jak mám rád filmy Karla Janáka, tak se mi tohle nelíbilo. Série skečů bez pořádné dějové linky. Charakterové veletoče, neherec Eben - tedy na mě jako neherec ve filmu působil. Odpolednímu Korunnímu princi se to nevyrovná a Andělu páně 2 už vůbec ne.

• 17.12.2019  22:35
    Mr. Robot - eXit (S04E11) (epizoda) (2019)

Heisenberg by měl upozornit na spoilery. Esmail skvěle pracuje s hudbou. Bez ní by vše bylo poloviční. A s obrazem to samé. Nikde jsem neviděl, takhle zabírat scény. K tomu super scénář a další mindfuck. Takže, kdo jsi Eliotte?

• 17.12.2019  21:30

Bobby Canavalle!!! "Zabils ho sekerou." "Jo, to byla zabava" Jinak nuda. Doufam, ze jen vydechnuti pred velkym finale. I kdyz minuly dil uz to celkem ukoncil a netusim, co si pro nas Sam připravil na finale připravil.

• 15.12.2019  23:54

Muze obsahovat SPOILERY. Provedeni je naprostá spicka. Dokonala osudova hudba, ktera sama naznacuje, ze se dockame neceho velkeho a pomalu k tomu v teto dlouhe epizode smerujeme. Dlouhe zabery, dialogy jak od Tarantina. Jen mi od pulky bylo jasne, co se dozvime a jak to skonci. Doufal jsem, ze me Esmail prekvapi, protoze tohle bylo prvni, co mi proletlo hlavou, kdyz Eliotta Mr. Robot nemohl dal chranit. Bohuzel neprekvapil. A konec jsem cekal, jen jsem si puvodne myslel, ze prijde od nekoho jineho. Presto jsem byl celou dobu napjaty. A Rami je fakt skvely herec a Dominikanec za nim nijak nezaostava. Spolu s reziji a celkovemu pojeti epizody z toho dela vybornou zalezitost.

• 5.12.2019  22:27

Příjemná zmena oproti prvni rade. Neznama atraktivni Venezuela. Tedy atraktivni pouze na tv obrazovce. Osobne by me tam nikdo nedostal.

• 3.12.2019  21:06
    Spolujízda (2019)

Budget 16 mil USD. Mnohem lepsi hlaskujici Ind je v Master of none.

• 3.12.2019  18:22

Koukat se na to da, ale zadny vrchol filmove zabavy to neni. Sroubovane dialogy, prilisna stylizace se dala diky dohledu Blizzardu cekat. Za me dve castingove chyby a to Dominik Cooper, ktery s parukou, korunou nebo helmou vypada smesne. To nedelali kamerové zlousky? Druhý je Ben Foster, na jehoz roli bych mi sedel starsi herec. Vlastne nemam rad Bena Fostera, ktery komercne pohrbi Zizku na zapadnim trhu.

• 2.12.2019  20:33

Protekční spratek natočil jeden díl seriálu. Ten svět působí hrozně mrtvě a produkce mi připadá jak z jednoho japonského seriálu o samurajovi, co dávali v osmdesátkách. A baby Yoda se mi tak líbí.

• 1.12.2019  15:18

Skvělá romantika, neustálý úsměv nebo slzy ve tváři. K tomu dvě zlatá jablíčka Gwyneth Paltrow. Jedna úžasná postava vedle druhé. Každá je zapamatovatelná a výrazná - žádné ploché typy. Navíc svižné tempo bez hlušiny. Nevím, proč mi tenhle film dvacet let unikal.

• 29.11.2019  16:29

Není to tak špatné jak by to mohlo podle hodnocení vypadat. Postavy jsou sympatičtější než v LA. Na original to nemá, ale případy se moc neliší právě od originálu. Je vidět menší výprava a celkově levnější kulisy. Vidím tak každý třetí díl, ale dojmy jsou veskrze pozitivní.

• 25.11.2019  20:22

Kdyby to mělo alespoň nějakou logiku a všichni se tam nechovali tak hloupě.Proč se Mando nevrací kudy přišel, ale musí jít tou delší cestou ven? Proč mají všichni potřebu hrdinovi něco sdělovat, než ho zastřelí, když vědí jak je nebezpečný.

• 25.11.2019  17:16

Aneb, jak je dulezite miti hvezdu. Pokud by v hlavni roli byl nekdo slavnejsi nebo vyraznejsi, tak by to bylo na ctyri hvezdy a kousek, takhle je to o trochu mene nez na ctyri. Svatba je film, ktery se vam bude vic libit napodruhe a napotreti jeste vic. Musite mu ale dat sanci. Jedna se o cirou vztahovku v ramci jedne komunity. Nejoblibenejsi scena je narizene objeti.

• 18.11.2019  22:35

Skvělý díl. Zvlášť druhá půlka. A vlastně i ta první.

• 18.11.2019  21:14

Bavilo mě to o trochu víc než první dí. Ale je to hrozně krátké a nestane se tam prakticky nic. Jsou tam tři akční scény, z toho dvě bitky a druhá bitka je jako nějaký vedlejší quest z Monster Huntera. Baby Joda se mi líbí. A kromě rekapitulace prvního dílu tam neuvidíte žádný ksicht, jenom loutky.

• 13.11.2019  21:58

Na sledovacku bych si cerveny boty nevzal ani jako zena. Mel jsem strach, ze linie s Marinou bude melodramaticky zbytecna, ale vymysleli to dobre. Malotru v pozadi. Libi se mi Henri. Jak je dokonale uveritelne zahrany. Ale neni to jen on. Nadia Mansurova potka zenu v nikabu a skoro ji rekne "Jak se mas, dlouho jsme se nevideli"😄 A konec luxusni.

• 12.11.2019  19:05

Na 15 mil za epizodu to vypada mizerne. Hraji tam dva herci a zbytek jsou loutky. Pedro Pascal mi tam nesedi. Porad ho za tou plechovkou vidim. Navic nosi znak damskeho prirozeni na hrudi. Tempo nic moc a kyvava kamera? Proc? Nejlepsi jsou zaverecnw titulky

• 8.11.2019  17:14
    Autosalon (TV pořad) (2005)

Jak tohle muze mit vyssi hodnoceni nez novy Top Gear? Expert Pepa, jeho vysuseny bratr, pani co si odskocila z bordelu na melouch. No ty vole.

• 6.11.2019  21:42

Skvela druha serie prekonava tu prvni. Uz se mi dlouho nestalo abych napetim nedychal a tlouklo mi srdce az v krku. Pomale tempo a přesto jsem se ani chvilku nenudil, zadna scena nebyla zbytečná. Chvili jsem sbiral odvahu podivat se na posledni dva dily. Skvele napsane a zahrane vsechny postavy. Vrele diky autorovi titulku datel071

• 5.11.2019  10:14
    Top Gear (TV pořad) (2016)

Odesli stari znami a nastoupili novi. Moderatori se místy chovaji jak teenageri a vzhledem k tomu, ze jim je prumerne padesat, tak to nezni moc presvedcive. Matta vsichni zname, tak mu leccos odpustime. U zbytku je to horsi. Chris byval dost v pohode a mel jsem rad jeho show Dont forget your tootbrush. Mel by zmenit uces😄 a dabing mu taky ublizuje. Hoste nejsou spatni - hlavně Eddie a vousac. Jinak je to stary Top gear, jenom bez humoru Clarksona a spol. Sofistikovane vtipnych poznamek a postuchovani se nedockate. Videl jsem zatim jen jihoafricky dil, kde jsou nadherne zabery na krajinu a zvirata. Ze situaci by stara trojka udelala vetsi zabavu, ale da se to sledovat. Díl s Kevinem Hartem a boxerským šampionem není vůbec špatný. Ten šilhavý černoch je taky docela vtipný. Top dílu je ovšem pekelná prázdnými ulicemi Londýna. Dokonalé záběry, špičkové jezdecké umění a to auto je nádherné. To se mi vážně líbilo. Tentokrát ani moderátoři nepůsobili rušivě. Na jejich styl se dá zvyknout. Pokud bychom neznali staré trio, tak není co vytknout. 25. rada je horsi nez 23., kterou davali predtim. Chris Harris je mnohem horsi nez Chris Evans. Jako host v predesle rade byl ok, ale tady je proste moc. Rory je o kousek lepsi. Témata v jednotlivych dilech me tolik nebavi.

• 1.11.2019  22:11

Chtělo by to vic Dona a min vsech ostatních, hlavne zenskejch. Jinak atmosféra starych casu, vcetne dikce a obrazu je dokonala. Jako by serial byl natoceny v sedesatkach. Zatim ovsem nechápu, co na tom mate. První dil byl super, ale dalsi dily jsou jak ridka polivka, ktera zasyti, ale nenadchne. Ovsem porad tomu verim. Musi tam něco byt.

• 31.10.2019  20:28
    Le Bureau des Légendes (TV seriál) (2015)

Serial s pomalym tempem, ale neustale se neco deje a zajima vas to. Prakticky zadna vata, vse ma svuj vyznam. Kazda postava me bavi, zadne nudne charaktery. Je to zpracovano uveritelne, prakticky bez akcnich scen, presto jste v neustalem napeti. Mam rad francouzske filmy a budu se muset zamerit i na serialy.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10