Bezva vejška (2006)

Dvě hvězdičky za lehce originální nápad a pár vtípků. Jinak docela absurdní ale u těhle komedií už to tak bývá...

Cashback (2006)

Co tady děláte??? Šéf nám řek, že máme doplňovat zboží v regálech, tak ho doplňujeme:D

Kráska v nesnázích (2006)

Mně osobně se kráska docela líbila. Určitě by se dalo vyzdvihnout herecké obsazení. Jiří Schmitzer byl vynikající, Geislerové a Abrahámovi se jejich postavy taky daly bezpochyb uvěřit. V podstatě většina hlavních rolí měla kvalitní obsazení. Soundtrack bych zařadil k nadprůměru a ikdyž osobně nic takového neposlouchám, ve filmu ta hudba rušivým dojmem nepůsobila. Navíc přičteme některé atraktivní lokace - Toskánsko, luxusní hotely a centrum Prahy. Na filmu rozhodně nevypadá, že by se na něm šetřilo. Pár věcí mi ale přišlo celkově moc zjednodušených a nedotažených. Hlavně manžel "krásky", který se, jak to vypadá, vrátí z vězení doslova za pár dní. Samozřejmě člověk pochopí, že uplynula nějaká doba, ale film divákovi nijak nepomůže. Celkově je kráska lehce nadprůměrná česká komedie ze současnosti. Lepší než třeba Hřebejkův Medvídek, ale na druhou stranu kvalit třeba Vratných lahví nebo Pupenda uržitě nedosahuje.

Poslední polibek (2006)

Od první minuty to bylo zajímavé. Příjemné herecké obsazení, dobrý spád. Akorát mi občas vadily ty cajdáky co tam hrály, ale celkově příjemný překvapení. A řek bych, že to byl asi nejlepší film co kdy běžel na kanálu Film+

Pravidla lži (2006)

Film z prostředí, které dosud nebylo českými filmaři probádané. Už jen z toho vyplívá spousta zajímavých situací. Parta dospělých lidí, každý s jiným životním příběhem, přičemž všichni jeli v drogách. Každopádně všichni touží po změně k lepšímu, čehož chtějí docílit pomocí ročního pobytu v komunitě. Pravidla jsou jasná. Abstinence od drog a alkoholu, vstřícné a přátelské chování vůči ostatním a v neposlední řadě taky zákaz jakýchkoliv vztahů mezi členy komunity. Na "klienty" a dodržování pravidel dohlíží terapeuti (Klára Issová a Martin Stránský - oba vynikající). Příběh se rozvíjí pomalu a zpočátku není nic jasné. Realističnosti ale rozhodně přidává to, že se tvůrci inspirovali příběhy opravdových narkomanů. Klidné vody komunity postupně víří nález drog, vztah v komunitě a hlavně zvyšující se napětí mezi Davidem Švehlíkem a Jiřím Langmajerem. Postupně se ukazuje, že ti dva se zřejmě odněkud znají... Film rozhodně stojí za vidění, špička současné české kinematografie.

Vlajky našich otců (2006)

U tohodle filmu jsem ve střední části usnul a za to co jsem viděl dávám 2*

Všechno nejlepší! (2006)

Ne úplně špatná komedie. Dalo se na to koukat, ikdyž zase nic světoborného. Dolanský a Preiss hrají v rámci možností průměrně. Autoři flmu se nám jakoby snaží servírovat proměnu frajírka - taxikáře pomocí jednoduchých situací. Viz. dvě scény s jednosměrkou. To ale zas tak moc nefunguje a vlastně většinu filmu sledujeme bulení Dolanského a Preisse jak dokonale ovládá situaci a jakoby "moralizuje." Obrázek at si udělá každý sám.

Elektra (2005)

Absolutně nerealistické a tupé...za zkouknutí stojí tak akorát Jennifer Garner a to je pro dobrý film opravdu málo.

Hostel (2005)

Opravdu typické a ukázkové myšlení američanů. Jinak film nebyl nejhorší, a když trochu přimhouříte oko, dá se na to koukat. Mě akorát už nudí to klišé východní evropy, tak jak to je zobrazováno ve většině filmů, které tu amíci natáčí...viz filmy jako Hostel 1,2, XXX, Eurotrip a mnoho dalších.....