Princ a pruďas (2011)

Jako parodie na fantasy filmy dobrý, ale chvílemi vtipnost i děj upadá což je škoda. Naštěstí to vyvažuje výborná Natalie P. na kterou se pořád dobře kouká. ;-)

Rychle a zběsile 5 (2011)

Tak nám k pěkným kárám přidali i celkem obstojný děj, spoustu triků a je to na výsledku pekelně znát. Díky otevřenému konci se těším na případné další pokračování i s Michelle Rodriguezovou.

Sanctum (2011)

Viděl jsem to sice jen ve 2D ale i tak to byla nuda se spoustou logických nesmyslů.

Scooby Doo: A XXX Parody (2011)

Byl to mazec. Viděl jsem skoro všechny filmy se Scooby Doo a jeho partou, a tohle je jeden z nejpovedenějších. ;-)

Simpsons: The XXX Parody (2011)

Nic moc vtipnýho to nebylo a ta žlutá barva na hercích je na můj vkus asexuální.

Světová invaze (2011)

Slabota, vadily mě zejména 2 věci a to ty typicky americký mariňácký kecy, které zdržují děj a jsou přinejmenším nudné. A pak tam byla spousta nelogičností (za pár hodin povážlivě klesají oceány ...) Na druhou stranu některé akční scény nebyly zas tak špatné a obsazení Michelle Rodriquez byl také dobrý tah.

Šmoulové (2011)

Grafika byla v pohodě, s dějem už to bylo trochu slabší, ale i děti to nakonec zkousli. Nejlepší byl pochopitelně Gargamel s Azraelem, tak jako v původním seriálu.

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

Jednoduchý děj, celkem dobré hlášky a normální stopáž. Docela mě to příjemně překvapilo narozdíl od pohádky Micimutr.

To byl náš hit (2011) (pořad) odpad!

Nemělo by se to jmenovat spíš to byl náš shit ?

Válka Bohů (2011)

Celkem slušně natočená krvavá pohádka. Škoda že Freida Pinto používala body-double.