Sunshine (2007)

Líbila se mě celkem atmosféra, ale ten konec resp. poslední čtvrtina filmu byl vysloveně chaos a slátanina. Mix hororu, halucinací a nesmyslů. Jinak mě přišlo že ty kosmonauti byli celkem diletanti a bez počítače byli dost neschopní a na co šáhli to zkur... ;-) Jo a jedna nelogická věc nakonec: jak měli vyřešenou umělou gravitaci ???

Superbad (2007)

Lehce nadprůměrná komedie, sice má poměrně vlažný začátek, ale později se celkem slušně rozjede hlavně díky Mc Lovinovi a dvojce poldů. Konec je lehce infantilní ale jinak nemám co vytknout.

Super drbna (2007) (seriál)

Super blbost ! Ale je fakt, že některý herečky ze seriálu jsou alespon fyzicky přitažlivé. ;-)

Svatba podle Margot (2007)

Podle názvu ve stylu "Něco na té Mary je" a obsazení Jack Blacka jsem čekal přinejmenším ztřeštěnou komedii, jenže po pár minutách mě došlo že tohle je film úplně mimo. Je to 90 minut keců o ničem. Škoda, protože obsazení je celkem slušné.

Těsně vedle (2007)

Bratři Farrellové vypilovali svůj styl k dokonalosti a tohle je po nepřekonatelném "Blbý a Blbější" jejich další pecka.

Transformers (2007)

Z pohledu akčního filmu nemám co vytknout, z pohledu adaptace komiksu už bohužel jo a typicky americký konec plný patosu mě vysloveně zklamal. Celkově 3***+

Tři životy (2007) (TV film)

Jedním slovem nuda, děsné do oka bijící efekty, trapná zápletka, nezáživní herci, nepadnoucí hudba ....

Už jsme doma? (2007)

První díl jsem neviděl, ale tohle je teda dost slabota. Lehce vtipný je jen Ice Cube, stavitel Chuck je fakt týpek kterýho bych hned oddělal. Děti sou hrozný a přehrávaj. Ta manželka je fyzicky celkem pěkná ale to je asi všechno.

Václav (2007)

Divnej film, pár zajímavých scén ale jinak celkem nuda a na mě moc vážné téma. Jediné co potěšilo je koncert Vypsané FiXy.