Odebrat z přátel (2014)

Bavilo mě to, ale teda ne proto, že by to měl být horor (není). Bavilo mě to proto, že se nemusím dívat na x sérií Gossip girl, tady to mám jako jednohubku.

Coach Carter (2005)

Tak já nevim, ale oni se spolu doma třeba u večeře nebavili? Že pak rodiče lobbují za otevření tělocvičny, byť děcka chtěj jet podle kouče? Trochu wtf.

Muž z oceli (2013)

Lidi jsou tak titěrní a hloupí. Jak brablenci. Probíhá tu válka bohů a do toho člověk obtěžuje jak hmyz svými trapnými a neškodnými zbraněčkami, a to i toho, kdo se snaží je chránit.

Vyproštění (2020)

Parádní jízda, až na to do očí bijící nenásilí na dětech, které pak způsobuje fatální konec (a za což dávám hvězdu dolů - reálně by se s těma maléma hajzlama rozhodně tak necrcali a taky prostě tu finální vystřelenou kulku tomu zjizvenému harantovi nepřeju a ne a ne)...

Co ten pes sežral? (2010) (pořad)

Ta dramatizace zpětným zfilmováním příběhu s páníčky, podkreslená napínavou hudbou.. Fakt sranda. :D ...Že jsou lidi dementi a nechávají v koupelně jed na krysy, to už taková pr*el není, no.

Godzilla (1998)

Škoda, že vždycky vyhrajeme.

Assassin’s Creed (2016)

Stejně jako u Snowmana tamnímu hodnocení prostě nerozumím. Mirka Spáčilová infection, nebo co.