Vyproštění (2020)

Parádní jízda, až na to do očí bijící nenásilí na dětech, které pak způsobuje fatální konec (a za což dávám hvězdu dolů - reálně by se s těma maléma hajzlama rozhodně tak necrcali a taky prostě tu finální vystřelenou kulku tomu zjizvenému harantovi nepřeju a ne a ne)...

Errementari (2017) odpad!

Zas*aný dementní haranti a dospělí pomstychtiví, chamtiví redneci. A o co jsou ti dva lepší, když Sartaela mučí pro radost? Deal je deal, Sartael si jenom přišel pro to, co peklu právem náleží (ještě k tomu blacksmith takovej odpornej zmrd).. Nelíbí se mi ani to uřvané zpracování (pořád tam po sobě hulákají), ani příběh sám o sobě. PS: Ďábel nemůže za to, že si jeho žena v mezičase upíchla dítě s jiným. To je čistá člověčina. PPS: Proč se Sartael nezměnil zase v dítě nebo whatever, když přišli dovnitř vidláci? Pustili by ho a voilá, má duší jak cizrny.. (Ugh, na tohle se dodívat je očistec.). Ale neee, on radši zase skočí do medvědí pasti. PPS: Pošlou ji do pekla, ona jde (protože i to je lepší, než žít s těma hovadama) a on ji jde "vysvobodit", i když UZAVŘELA DEAL!!! Hňupovina všech hňupovin toto, člověk není nad pravidly pekla, ani nad peklem samotným (metaforicky. Geograficky asi jo.)

Solomon Kane (2009)

Van Helsing s nádechem zápletky z Constantina. Kvalitou to má pořád ale blíž k Van Helsingovi. Bohužel. Taková zapomenutelná jednohubka v nedělní odpoledne na Nově.

Co ten pes sežral? (2010) (pořad)

Ta dramatizace zpětným zfilmováním příběhu s páníčky, podkreslená napínavou hudbou.. Fakt sranda. :D ...Že jsou lidi dementi a nechávají v koupelně jed na krysy, to už taková pr*el není, no.

Minimalism: A Documentary About the Important Things (2016)

Někteří tady asi využívají veškerá svá tři nervová zakončení k šťourání se v nose nad pivem v hospodě, a tak už jim nezbyla žádná další mozková kapacita k pochopení podstaty dokumentu. To jest, že peníze vám štěstí nekoupí, takže je nemusíte závidět, ani se obklopovat pozlátkem drahých movitostí, které vám prázdnotu v životě nevyplní. Dívali jsme se vůbec na stejný dokument? Neviděla jsem tam ani žádné rádoby spasitele, ani žádné houmles obydlí. Pouze lidi, kteří v životě něco dokázali (pravděpodobně narozdíl od zde přítomných zapšklých pseudochytráků), mají přímou zkušenost s životem v luxusu a kteří se snaží předat dál své zkušenosti, že bez peněz o nic extra nepřícházíte, protože hodnoty plnohodnotného života jsou úplně jinde. Ne každý cestu bohatsví může vyzkoušet, a tak se vám snaží tuto věc přiblížit alespoň zprostředkovaně.. Když už nic, mohli jste si aspoň zapamtovat citaci Jima Carreyho. Ale vysvětlujte něco přesně takovým, co se v dokumentu mlátili o krabice s přístroji, beztak aniž by věděli, k čemu je vlastně používat. You can never get enough of what you don't really want.

47 róninů (2013)

Spíš 46 xenofobních hňupů + 1 otloukánek. Radši si pusťte Posledního samuraje. Je tam Hiroyuki Sanada, Tom Cruise tam díky Kenovi W. a pořádnému scénáři má co hrát, je tam Bob, je tam nádherná japonka a prvotní nevraživost samurajů vůči nesamurajovi je tam uhrána s noblesou.

Scream - Revelations (2015) (epizoda) odpad!

Tvl dyť jí Piper řekla, kdo byl u tý starý báby a teď děláme, že se to nestalo?!?!?!

Scream - Season 1 (2015) (série) odpad!

Takový to, když chceš, aby už konečně zdechla, ale bohužel má hlavní roli. Update: Wtf doopravdy na konci 9. dílu takovej plot twist (Piper) a na začátku 10. dílu ho budem prostě ignorovat?!

Časové pásmo bylo změněno