Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Horor
  • Sci-Fi

plakát

Black Space - Episode 1 (2020) (epizoda)

Průměrně natočené s hereckými výkony jako z argentinské telenovely. A k tomu navíc s hlavním hrdinou, u kterého nemáte šanci uvěřit, že pracuje u policie, protože na děcka v šoku a vlastně i na všechny ostatní v jednom kuse řve.

plakát

Greenland: Poslední úkryt (2020)

Kam se na tohle hrabe král katastrofických filmů Emmerich. Perfektně obsazené, zahrané, napínavé, lidské a uvěřitelné. Od začátku do konce jsem se bavil a rozhodně si to v budoucnu ještě párkrát zopáknu. Takhle si představuju ideální katastrofický film.

plakát

V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021)

S přehledem nejslabší díl celé trilogie. Většinu filmu se člověk nudí a strach se v podstatě nedostaví až do konce. Na druhou stranu je to pěkně natočené a hlavní záporačka baví. Čtvrtý díl si ale doufejme už odpustí.

plakát

Příběh služebnice - Testimony (2021) (epizoda)

Konečně se nějaká oběť chová jako člověk a dává průchod tomu, co cítí. Naprosto boží díl a jsem jen zvědavý, kam se do konce série ještě posuneme. Tipuju, že s June v hlavní roli nás čekají už max jedna nebo dvě řady, než se posuneme k ději z druhé knížky. Tak snad to bude stát za to :)

plakát

Spešl - Série 2 (2021) (série)

Ryan je už druhou sérii sebestřednej čurák. Tentokrát vyžaduje, aby ostatní respektovali jeho postižení, ale není schopný respektovat druhé a odpustit, když někdo z neznalosti řekne nebo udělá něco nevhodného. Plus finální message téhle série je, že nejlepší je zaškatulkovat se jako gay postižený, obklopit se stejnými lidmi a absolutně se vyčlenit z většinové společnosti. Což je naprosto děsný poselství pro děcka, která s něčím podobným bojují.

plakát

Spirála strachu: Saw pokračuje (2021) odpad!

Není to napínavý ani dostatečně nechutný. Spojitost s původní sérií žádná. A do toho ten hlavní detektiv mluví jako třináctiletej rádoby gangsta. Tohle se fakt nepovedlo.

plakát

P!nk: All I Know So Far (2021)

P!nk poslouchám už leta a řadu jejích songů zbožňuju. Ale vůbec jsem netušil, jak pracovitý, talentovaný a lidský člověk to je. Akrobacie, jakou předvádí na koncertech, je neuvěřitelná. A kdybych byl jednou z poloviny tak dobrý rodič jako ona, budu mít obrovskou kliku. Po dlouhé době vážně parádní hudební dokument, který je radost sledovat.

Kyslík (2021)

První půlka docela odsýpá, druhá se naopak neskutečně vleče. Plus se začnou vršit nelogičnosti. Celkově nic, co by si člověk za měsíc pamatoval.

plakát

Pobřeží moskytů - Foxovi a převaděči (2021) (epizoda)

Což o to, natočený je to pěkně. Ale mám takový tušení, že bude trvat tak dvě série, než nám někdo vysvětlí, co vlastně rodinka provedla. A já tuhle lacinou strategii, jak diváky napínat a lákat na pokračování, fakt nemám rád. V podstatě se jen utíká a zatím to nemá žádnej příběh. Snad bude další díl lepší.

plakát

For All Mankind - Season 2 (2021) (série)

Druhá série bohužel celý seriál posílá těžce do prdele. Sedm dílů sledujeme ukňouranou telenovelu a pak dostáváme tři díly, které z původně chytře vymyšleného sci-fi dělají přepálenou akční kovbojku, ve které by nestyděl hrát ani Bruce Willis. Pozornost se navíc tříští mezi desítky postav a celkově je ten děj úplně na dvě věci. Škoda, první série byla skoro na plný počet a šlo o jeden z nejlepších seriálů současnosti. Po tomhle už třetí sérii vidět fakt nechci, bylo to utrpení sledovat.