Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Dokumentární
  • Horor

Recenze (463)

plakát

Gilmorova děvčata (2000) (seriál) 

Konečně seriál, ve kterém lidi mluví stejně rychle a šíleně jako já v běžném životě. Gilmorky působí, jako by chtěl někdo z ADHD udělat sitcom, a tak to jde s mojí hyperaktivitou skvěle dohromady. Kdykoliv se cítím pod psa, vím, že Gilmorky mi zlepší den. Jsou prostě chytře napsané, fantasticky zahrané a neskutečně vtipné. Viděl už jsem je celé asi osmkrát a rozhodně s nimi nehodlám přestat. Je to můj nejoblíbenější seriál a prostě ho miluju <3 Top postavy: Lorelai, Paris, Kirk, Emily.

plakát

Stalo se (2008) 

Po letech jsem tomu dal ještě jednu šanci a pořád mi to přijde jako velmi průměrný film. Nikdy jsem vlastně nechápal ten hype kolem Shyamalana. Ten člověk natočil řekněme dva dobré filmy na začátku své kariéry a pak už jen samé sračky. Proč mu vlastně v Hollywoodu pořád dávají další šance?

plakát

Dobré ráno, Brno! - Epizoda 2 (2023) (epizoda) 

Za konec dějové linky s liškou srážím hvězdu. Na tohle v komediálním seriálu fakt koukat nechci a není na tom nic vtipného.

plakát

San Andreas (2015) 

Je to strašně hloupý, ale má to dobrý tempo a člověk se ani chvíli nenudí. No a navíc těch skutečně velkých katastrofických filmů je jako šafránu a skoro nikdo už je netočí. Takže člověk musí být rád aspoň za něco a tu jednu hvězdu navíc s přimhouřeným okem přidá.

plakát

Ordinary Angels (2024) 

Tady funguje všechno na jedničku a jako rodič podobně starých dětí jsem to s nimi nemohl neprožívat. Dlouho jsem si tak nepobrečel. Hilary Swank by za tuhle roli měla dostat nějakou cenu, hraje (doslova) jako o život.

plakát

Každý krok se počítá (2022) 

Přijde mi, že Kazma vůbec nepochopil celý smysl Camina a tím bohužel dokument dost utrpěl. Camino pro mě fakt není o noťasu, laku na vlasy a točení self proma do televize.

plakát

Železní bratři (2023) 

Největší problém tohohle filmu je, že jde jen těžko soucítit s takovou bandou idiotů. Za mě si svůj osud do jednoho zasloužili a jediná škoda je, že to s otcem na konci nedotáhl do konce, takže ani happyend se nekonal. Nejvíc mě pobavila hláška “Proč se nám to děje?” Ehm… Protože si za prachy necháváte rozmašírovat orgány na kaši? Tenhle film mě jen utvrdil v tom, že podobným sportům se věnují jen opice bez mozku, sorry. Filmařsky v pohodě, ale téma nevděčný.

plakát

SuperStar 2021 (2021) (pořad) 

Tady už se jako šikanující nanynka nechová jen Patricie, ale i Monika. A rasistické komentáře má nově i dabér, který dělá voice over. Tenhle pořad potřebuje zásadně překopat. Dělat si legraci z postižených soutěžících nebylo v pořádku za časů Aničky Dajdou a není to rozhodně v pořádku dnes. Bohužel do pořadu se hlásí tak málo lidí, že kdyby měli ukazovat jen ty talentované, sestříhají sotva jednu castingovou epizodu, a proto si stále dělají legraci z intelektuálně slabších a považují to za zábavu. Co na tom, že v porotě nikdo pořádně zpívat neumí a nemají si tak na koho vyskakovat. Hlavní je ponižovat soutěžící, ne řešit muziku. Hnus.

plakát

SuperStar 2020 (2020) (pořad) 

SuperStar našla nové dno. V porotě sedí převážně nezpěváci (když Habera zpíval Shallow, propadal jsem se hanbou) a k nim navíc jeden rádoby komik, který umí jen špatně recitovat, ale hodnotí lidi nejpřísněji. Zcela nejnesitelnější je ale Patricie, která se zcela očividně postiženým lidem nepokrytě směje, hází znechucené pohledy, když někdo neodpovídá jejím módním požadavkům a která by si zasloužila pořádně profackovat, aby se probrala. Je to typ holky, která ve škole šikanovala slabší a očividně z toho nikdy nevyrostla. Z lidí jako je ona je mi fyzicky zle. K tomu přidejte rasistické a homofobní komentáře porotců a je vymalováno. Takhle fakt ne. V roce 2020 očekávám od televizní zábavy vyšší úroveň.

plakát

Zpráva (2019) 

Jeden z dalších důkazů toho, že Amerika nikdy nebyla o nic lepší než arabští nebo ruští teroristi. Všichni jsou to stejný svině. Jinak film super, mám tenhle styl vyprávění rád. Škoda, že se podobných snímků netočí víc, i když chápu, že pro mainstreamového diváka je to prostě moc náročné. Adam Driver výborný jako vždy. K dokonalosti tomu ale něco chybělo, asi troška víc lidskosti, bylo to až trochu moc odosobněné a faktické.