Dexter (2006) (seriál)

Pane scénáristo, nepotřebujete se léčit?:)))

Tudorovci (2007) (seriál)

Seriál je nadsazen nad realitu, ale to je úplně fuk. Michael Hirst ví co dělá, sází na erotiku a na sex, který tak jako tak prostoupil dějiny a historii psanou/nepsanou. Co se týče postav, které vizuálně rozhodně neodpovídají reálu, Johnny si mě získává čím dál víc a nelituji dne, kdy jsem ho objevila v Match Pointu a začala sledovat jeho počínání. Joan Berginovou bych chtěla pozvat domů, aby mi zrenovovala šatník:), jelikož co ta tam vytváří je úžasné. Nikdy jsem nesledovala historický seriál, ale Tudorovci mě svou nevšedností dostali. Možná je to i tím, že se vrací do dob, kdy se historie tepala do živoucích obětí temné doby rozkolu té instituce, jež dlouhá léta řídila svět.

Hanebný pancharti (2009)

Tys nám teda naložil! Zažila jsem parádní tarantinovský zážitek, na který jsem se řádně připravila. Landa byl nechutně výbornej, Brad možná trochu pokulhával, nevím, možná je to jen, že ho mám ráda v jiných filmech, dále "pan Hitler" wau, panečku to byla enregie, slečna židka z kina mě mile překvapila, atd. Přepis dějin se mi taky líbil, nechala jsem se vynést :) Ne všichni němci byly špatní, takže ta scéna v kině, nevím nevím, no přimhouřila jsem obě oči. Takže příště, Quentine nepolevuj, buď tak jak u Billa a PF ;)

Milionář z chatrče (2008)

Pro mě veliké zklamání, veliké. Čekala jsem dlouho než jsem na tento film dostala chuť, ale chuť mě brzo přešla, respektive přišla a rychle se vytratila. Ano, žije se tam asi hodně drsně, ale proč toliko pohádky kolem na oslazení a přeslazení? Po příběhové stránce mě to vážně neposadilo na zadek, spíš odradilo, pokud to měla být pohádka, brala bych to zas trochu jinak. Po stránce režie, nu, dobrá, nepochybně. Výběr hlavních postav mi taky nejde do hlavy. Proč ten hoch vypadal na 15 a ta krásná dívka na 25 a proč se do sebe zakoukali a zazvonil zvonec a žili spolu šťastně až do smrti? Ne, ne, zápaďák jsem, ale tohle nesežeru.

Vzpomínky na lásku (2004)

Ano, poplakala jsem si. Ať se to zdánlivě týká jen málokoho z nás, každý se tam najde. Velice citlivá záležitost. (Jen detail - myslím, že není možné mít tuto chorobu v tak raném věku)

Futurama (1999) (seriál)

Bendre, ty zvíře:)... Můj první koment byl, že "Simpsni jsou Simpsni"...ale beru zpět, Futurama si mě získala:)

Kill Bill 2 (2004)

Oproti prvnímu dílu je tenhle opravdu napínavější a drsnější na nervíky, aspoň tedy na ty mé:)

Ledová bouře (1997)

Já nevím, jsem teď trochu v rozpacích...film s tak dobrým hodnocením, čekala jsem, že mě posadí na mé filmy prosezené půlky, ale nic se nestalo, dokonce se mi to až moc nelíbilo..Tři hvězdy za Ricci, Sigourney a ty stromy ze skla...