Prokletý ostrov (2010)

Tak těšila jsem se dost na tento snímek. Jelikož jsem před pár dny viděla Beautiful mind, zážitek z filmu byl podstatně rozsekán. Taková malá kopírka se mi zdá. Dávám čtyři hvězdy za super napínavou hudbu, ze které mi běhala husina. Čtyři hvězdy za Scorseseho. Čtyři hvězdy za opět skvělého DiCapria. Ale tu pátou nedám, Beautiful mind mi to nedovolí:)

Yes Man (2008)

Já jsem se bavila, krom toho Carreyho můžu a sedl mi i tady, bylo to nepřehnaně ujetý:)

Mexická jízda (2001)

Filmy s dlouhými záběry a neprostříhanými dialogy, to je ono, to je umělecký dílo.

Velká ryba (2003)

Tak jsem si myslela, že je to jen pohádka, ale ne, je to mnohem víc, jsem ráda, že na tento film došla řada a mohla jsem ho vidět. Je to jeden z těch filmů, který člověka změní. Vážně.

Babel (2006)

Nemůžu si pomoct, ale to je jeden z nejlepších filmů, který jsem viděla. Nic tam nebylo zbytečně, nic navíc, vše jak mělo být. Režie výborná, jednotlivé přechody s hudbou, bez zbytečných dialogů. Moc jsem si pochutnala.

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Nevím, zda to bylo tím pozměněným scénářem během natáčení, nebo něčím jiným, každopádně jsem se nudila, nic mi to neřeklo, hereckých výkonů jsem si moc neužila, nedokázala jsem se zachytit žádné z linií. Bohužel, tak jsem se těšila...

Blafuj jako Beckham (2002)

Zas tak hrozný to nebylo, čekala jsem to daleko horší:). Tak teď už vím, kde si Jonathan oblíbil tmavý holky;)