Ivusha

studující lenoch:-)

homepage

• 12.5.2016  22:11
    Frank (2014)

Byla to spravna uchylarna. :-) Nevim, jak by to s hvezdickama dopadlo, kdybych film opravdu 'videla'. Byla jsem totiz na promitani pro nevidome a jen obcas jsem si pasku pres oci vytahla, abych nacouhla a neusnula (ale to filmem fakt nebylo, to ta paska, vecerni hodina a unava z prace!).

• 16.5.2015  15:25

Byli vtipni, byli sexy, byli super :-) (kino, 2D, orignalni zneni z titulky)

• 8.2.2015  12:54
    John Wick (2014)

Sraci, kteri vrazdi stenatka, si nic jineho nezaslouzi :-)

• 9.4.2014  17:23

O dost lepší než jednička... a hlavně už se to nebere tak vážně, jupí! :-)

• 25.7.2013  13:11
    Pod kupolí (TV seriál) (2013)

Zatím (po 5 dílech) to vypadá velmi nadějně. Uvidíme, jestli se to udrží.

• 17.7.2013  22:05

Pittovi hraní tatínka od rodiny jde... kde to asi sebral? :-) WWZ není úplně klasický blockbuster, ovšem o to je to lepší. Prostě jsem si to užila.

• 16.7.2013  11:43

Já musím. Vím, že až se na to někdy zase podívám, tak to hodnocení změním a půjde to dolů, ale když já to ve svých patnácti letech tak strašně žrala... :D

• 21.5.2013  18:49
    Great Expectations (TV film) (1999)

Knižní předlohy se to tak nějak drží, nedrží, ale rozhodně stojí za vidění. Justine Waddell a Ioan Gruffud ztvárňují Estellu a Pipa skvěle.:-)

• 10.5.2013  21:06
    Arrow (TV seriál) (2012)

Dá se na to koukat, má to svoje klady i zápory. Amell je docela sympaťák (i když poněkud strnulý:D) a jeho 'bodyguard' taktéž. Na druhou stranu mi vyloženě vadí hlavní ženská postava (Laurel). Jen co se objeví na plátně, otvírá se mi kudla v kapse. To nemohli vybrat někoho, kdo bude zajímavý alespoň na pohled (když už jsou tam takoví všichni)?! //////// Po první sérii tomu přiádvám hvězdičku, jsou to nakonec čtyři, i když ty zápory stále platí :-) //// Felicity je ovšem nejlepší. Díkybohu za ni!

• 6.4.2013  20:31
    Blade 2 (2002)

Dávám tomu víc, než si to zaslouží... a je to jen a jen kvůli dokonalé roli Máry Vašuta a jeho nezapomenutelnému monologu... když to vycházelo, šli jsme na to s kamarády nadšeně do letňáku a odnesli si brutální zážitek. Ach ta nostalgie.:-)

• 6.4.2013  19:57

Zesnulý taťka na obraze je nejlepší. Obzvláště na konci filmu :-)

• 23.2.2013  19:01
    Ra.One (2011)

3,5, rodinná zábava, nic víc... Každopádně jde snad o první indický film, který je tak skvěle trikově vybaven, tleskám Shahrukovi k založení trikového studia.:-)

• 23.2.2013  15:31

Velice mě potěšila camea Sylvestera a Denise a budovy nemocnice z Grey's Anatomy.:-)) Je to typický bollywood v hollywoodských lokacích, hlavní hrdinové jsou roztomilí, jen mě mrzí, že nám režisér vystříhal tolik scén, které pak ukázal v jedné písničkové sekvenci... fňuk :-)

• 8.2.2013  21:49

Ty chyby mě vůbec nezajímaj, protože jsem si v kině ty dvě hodinky parádně užila... a na Ryana a Anthonyho se prostě pěkně kouká.:p

• 7.2.2013  15:43

Jen hlavní představitelku bych nejradši vyměnila.:-) Vyskytuje se tu jeden z nejlepších odkazů na Devdas ever.:D Kdo uhádne jaký to je? Nápověda: Uděláme si ohníček? +++++++++++++ Jen bych asi ještě varovala bollywoodské začátečníky, že tenhle film si určitě vychutnají líp až po zhlédnutí těch největších romantických provarů. Těch odkazů je tam fakt mraky. ++++++++++++++ Z novějších věcí, co jsem v poslední době viděla, má tohle suverénně nejlepší hudbu. (nepočítám Jab We Met, tomu se asi jen tak něco nevyrovná:-))

• 4.2.2013  17:38

je to tak na tři a půl, čtyři dávám, protože je to prostě lepší než příšerná trojka :-)

• 15.1.2013  19:55
    Máslo (2011)

Nenápadný film, který potěší. Olivia Wilde a Scarlet letter nemá chybu.

• 15.1.2013  19:45

Když se potká UK a US na konci 30. let... Bavila jsem se královsky, zasmála jsem se od srdce, jen mě trošku zklamal ten konec.

• 30.12.2012  21:27
    O pokladech (TV film) (2012)

Bylo to hrozně miloučké, příjemné a pohádkové.:-) Humor tam byl, výprava tam byla, hlavní postavy byly příjemné a ty exteriéry... mňam. S Liškou nám pak vychází jasné čtyři.:-)

• 26.12.2012  22:22
    Šťastný smolař (TV film) (2012)

Protože Carlos neměl titul, koupil si ho v Plzni. Trojan neměl chybu, vůbec to bylo super a hláška 'Motor nám nadobro zemřel u Mrtvého moře, ale u města Lurdy jakoby zázrakem zase naskočil.' si budu pamatovat asi už napořád.:D

• 26.12.2012  22:20
    Dvanáct měsíčků (TV film) (2012)

Roztomilé... až na Vojtka v hlavní roli se mi to dokonce líbilo. Měsíčci byli vtipní.

• 23.12.2012  19:34
    Tajemství staré bambitky (TV film) (2011)

Velice aktuální...:-))

• 23.12.2012  17:09
    Prázdniny (2006)

Moc příjemné dvě hodiny... jen namísto Cameron tam mohla být jiná herečka a bylo by to ještě lepší :-)

• 22.8.2012  17:50
    Kdo přežije: Amazonie (TV pořad) (2003)

Hodně dobrá řada. Skvělé bylo počáteční rozdělení do kmenů podle pohlaví. Navíc jsme tam měli dobrou skvadru lidí od děsných a otravných postav (Roger a jeho sexistické narážky a názory na homosexuály, Joanna s gospely byla šílená), přes dobré stratégy (právnička Deena byla hodně dobrá a Rob je sice vůl, ale talent se mu upřít nedá), hloupé silikonové blondýny, co se zvládly ohánět svou inteligencí, i když na kmenových radách snad nikdy nevyspelovaly správně jméno a navíc šlo o nejlépe manipulovatelnou holku snad v historii soutěže (Heidi), namyšlené, rozmazlené a líné modelíny (Jenna - tu bych fakt - být tam s nimi - flákla, že by se z toho nevzpamatovala), až po docela milé soutěžící (Christy, Butch nebo Matt). Zpočátku to vypadalo, že chlapíci se budou celou dobu bušit do ramen, jací jsou to machové, a diskutovat o zadcích svých soupeřek, ale záhy přišlo promíchání kmenů a byla to super jízda (i když teda Rob neustále tlachal o těch zadcích). Rob byl opravdu skvělý stratég a mastermind, ale když mluvil na kameru, tak byl taky na tečku... prostě to bavilo. Jen to mohl vyhrát spíš Matt. S vítězem nejsem spokojená vůbec, měla jsem na tu osobu averzi od prvního dne.

• 18.7.2012  21:10
    Městečko Haven (TV seriál) (2010)

jsou to takové horší čtyři hvězdičky. Seriál by se nemusel brát tak vážně a nemuseli by všechno tak natahovat... a pak to všechno najednou (díky oslím můstkům) vychrlit na konci sezóny... Už u prvního dílu jsem si říkala, že by nebylo asi ani od věci, kdyby se to pustilo směrem, který vytyčila Eureka.:-) Ty čtyři ale dát musím. Proč? Lucas Bryant je prostě sexy:D

• 17.6.2012  15:21
    Paul (2011)

Naprosto souhlasím s Gemini, pro mě to byla skvělá oddechovka:-)) A Paula jsem si zamilovala, rošťáka jednoho:D

• 11.6.2012  17:20
    Varieté (2010)

Jo, ty čtyři jsou trochu nadhodnocené, ale nemůžu si pomoct - ta hudba a taneční čísla... mlask;-)

• 29.5.2012  22:49
    Continuum (TV seriál) (2012)

Po pilotu to vypadá slibně:-)

• 13.5.2012  22:25

Ať si říká kdo chce co chce, mně se to líbilo. Tim tam byl a Johnny byl neodolatelný. Konečně taky upír, co se nebojí pít krev!:-) Hláškovalo se jako o závod a nuda to určitě nebyla.

• 16.3.2012  21:28

Já to vidím takhle: Triky perfektní, jasně na příběhu by se mohlo zapracovat, je to takové dětinské. Ale vlastně co? Aspoň to jednou budu moct pustit dětem.:-) A co je nejdůležitější? Nenudila jsem se, takže dávám 4 hvězdičky (a za to kino to stojí:)). Viděno v kině 2D.