Jak ukrást nevěstu (2008)

Podívat se na tento 'skvost' byl jeden ohromný omyl. Pochvalu si to nezaslouží za nic... ani za Patricka Dempseyho. Nelogika, klišé, patos na každém kroku, co víc si přát? A víte, co je na filmu nejhorší? To vyvrcholení (spoiler) v kostele, kdy Dempsey po hlavě sletí z koně a rozrazí dveře... WTF?!

Jak vycvičit draka (2010)

Jeden z nejlepších animáků, který jsem viděla...:-) Toothless je nejrozkošnější mazlíček a chtěla bych ho domů!:D U některých monologů hlavního hrdiny se prostě nejde nesmát (viděno v autobuse SA) a nerušit okolní cestující. Myslím, že tenhle filmeček se brzy prodere do mých oblíbených. Musím to vidět znovu, značka brzo!

Jana Eyrová (2011)

Zamilovala jsem se do Michaela Fassbendera. A ano, už slyším KevSpu, jak mi nadává, že mi to teda trvalo.:-)) A sama se tomu divím. A vůbec se nedivím Mie Wasikowske.:D

Jana Eyrová (1996)

Tahle adaptace se moc neblyskla.

Její případ (2005)

Občas moc hrají na city, což filmu ubírá... Jinak je to hodně dobře zachycený problém. A Sean Bean jako klaďas... och:-)

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Je to netradiční, je to zábavné... člověk se nenudí, soundtrack je skvělý, co víc chtít? Amanda kraluje:-)

Jen přes její mrtvolu (2008)

Hlavní je hrdinka nesympatická, není tu jediný důvod, proč by si s ní chlápek, co truchlí po smrti snoubenky měl něco začínat... Možná, že Longoria je měla udržet opravdu od sebe a bylo by to lepší:D Prostě NUDA

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Já to vidím takhle: Triky perfektní, jasně na příběhu by se mohlo zapracovat, je to takové dětinské. Ale vlastně co? Aspoň to jednou budu moct pustit dětem.:-) A co je nejdůležitější? Nenudila jsem se, takže dávám 4 hvězdičky (a za to kino to stojí:)). Viděno v kině 2D.

John Wick (2014)

Sraci, kteri vrazdi stenatka, si nic jineho nezaslouzi :-)