Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Dokumentární
  • Animovaný

Recenze (562)

plakát

Americká vražda: Rodina od vedle (2020) 

Většina lidí by se rozvedla, no pěkný dokument. Jen pokud by lidi nesdíleli a nenatáčeli každou hovadinu ze svých životů, nebylo by z čeho to sestříhat.

plakát

Zastavte vymírání (2015) 

Bohužel realita je taková, že buď lidé a jejich životní komfort, nebo příroda. Příroda to nemůže vyhrát. Můžeme přestat jíst maso a energii brát jen z fotovoltaiky, ale jen odložíme konec. Pokud chceme planetu zachránit, musí být lidí radikálně méně. Dokument ale výborný, zvlášť investigativní část v Číně.

plakát

Zkáza Středozemního moře (2017) 

Nechápu burany, co jsou schopní zaplatit za dovolenou na mamutí výletní lodi. Čistý masový konzum, hnus.

plakát

Rédl (2018) (TV seriál) 

Až na super Novotného a Hofmanna je to slabota, Sokol slabý stejně jako většina příběhu.

plakát

Rambo: Poslední krev (2019) 

Masakr na závěr slušný, ale jinak absence humoru, dobré hlášky nikde. Moc jsem od filmu nečekal a průměr se mi potvrdil.

plakát

Premiér (2019) (TV seriál) odpad!

Tohle působí bolest, nekoukatelné.

plakát

Plameny (1975) 

Motiv filmu spojený ze Sedmi statečných a Tenkrát na západě plus tanec, střídání dramatických, tanečních a akčních scén. A nesmím opomenout pěkně psychotického záporného cikána na straně zla.

plakát

Hitlerova kronika (2017) 

Pěkné kolorované záběry z každodenního života i války, přijde Vám to, jako by to bylo mnohem reálnější, jako včera. Nepochopitelné zblbnutí lidí lží a jejich následná tvrdá manipulace. Ale vůbec se nedá divit, populistické sliby a jednoduché opakované lži vyhrávají volby všude.

plakát

Bohemian Rhapsody (2018) 

Pěkný film s dokonalou hudbou, ale Rami Malek je spíš podobný Micku Jaggerovi. Když Arab hraje Íránce, tak to prostě není ono. Měl to těžké, protože napodobit tu dynamiku pohybů Freddiho je skoro nemožné.

plakát

Hitlerova armáda smrti: Das Reich (2015) (TV film) 

Zapálit ženy a děti v kostele, no hnus. Banda sajrajtu, co se po válce schovávala za výmluvy. Slušný dokument, díky obarvení máte mnohem lepší představu o tom, jak tehdejší život vypadal.

Reklama

Reklama