Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Fonda jim to v těch škeblích teda pořádně zamotal aneb Nic není tak jasné, jak se může zdát. Nepochybuju o nejvyšším hodnocení, ten film má sílu.

Merci ! (2003)

I mě to rozesmálo, Merci!

Logorama (2009)

Logo sem, logo tam, všude, kam se podívam.

Klub vyvolených (2002)

Samozřejmě s Dead Poets Society naprosto nesrovnatelné. Mam dramata ze školních lavic moc rád, a tak jsem se bavil. Emile Hirsch toho voprsklýho vejrostka hrál skvěle a kdyby film zůstal v teenagerovské rovině a neřešil tu smradlavou politiku, bylo by to PERFEKTNÍ!

Lenssen & spol. (2003) (seriál) odpad!

"Někdo nastražil naší mandantce kravský srdce do osušky, je to snad důkaz neopětované lásky?" Csss...silný kafe. DAS IST UNGLAUBTLICH, HERR KURTULUŠ!

Hry s časem (2008) (seriál)

První díly mě skutečně pohltily, tolik dechberoucích záběrů a detailů - úžasný, pak už se ta napáditost mírně ztrácela. Rozbité okno kamenem, rozbité okno míčem, rozbité okno židlí, rozbité okno stolem, a skla praskaly a praskaly, ovšem pořád "stejně".

Kolotoč (1996) (pořad)

"U jako Uršula." Mě ta písmenková válka bavila.

Dráček Šikuláček a Méďa Oliver (1983)

V zemi tulipánů vznikla moc hezká pohádka s moc smutnym závěrem. Odloučení takových přátel jako byli Šikuláček s Oliverem jsem v mládí ze srdce obrečel. Mam ale takový pocit, že bych řval i teď.

Unplugged (1989) (seriál)

YOU wanted THE BEST, YOU GOT THE BEST! HOTTEST band IN THE WORLD - KISS! A jdu si je hned pustit, foe.