Baštipán

Baštipán

Michal Kolář

okres Tábor

homepage
Skype: michalkolar

11 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 30.4.2011
  Wrecked (2010)

  Těžce zraněn a bez vzpomínek na předešlé události se probouzí vedle strmého srázu uvězněn v rozmačkaném autě. Neví kdo je, neví kde je, neví co se stalo. Naprosto vyčerpán a dezorientován se může spolehnout pouze na svůj základní instinkt, přežít. V boji o holý život ale vyplouvají na povrch strašlivé útržky minulosti. Zda-li jsou to vzpomínky nebo jen výplody jeho fantazie nevíme, ale jestliže dokáže překonat nehostinné podmínky přírody, hrozí, že bude muset čelit následkům za hrozlivé činy z dřívějška.

  • 18.8.2010
  Skyline (2010)

  Děj se odehrává ve městě Los Angeles, kde se skupinka dvou lidí značně opije a po propařené noci se probouzí na pláži právě nedaleko velkoměsta, aby zjistili, že svět do kterého se probudili, už není tím, čím býval. Lidé už splašeně nepobíhají po ulicích, auta už nebrázdí silnice... Něco doslova vysává život z planety Země, jak ji známe. Lidstvo je v ohrožení a nikdo netuší proč jsme loveni jako divoká zvěř.

  • 7.6.2010
  Pod jednou střechou (2010)

  Holly Berenson (Katherine Heigl) je podnikavá dodavatelka potravin a Eric Messer (Josh Duhamel) nadějný šéf sportovní sítě. Výsledkem prvního rande se stala jen společná vzájemná averze a jejich milovaná kmotřenka Sophie, to jediné co jim na tomto světě zbylo. Proto jsou donuceni odhodit společnou zášť. Na úkor svých ambic, kariéry a vůbec celého života musí Holly a Eric najít společnou řeč a vypořádat se se životem pod jednou střechou.

  • 8.3.2010
  Parchanti (2010)

  Po akci, v níž viděla příliš mnoho, ve špatný čas a na špatném místě byla skupina nejlépe trénovaných v čele s ostříleným agentem Clayem (Jeffrey Dean Morgan) zrazena a sestřelena vlastním šéfem Maxem (Jason Patric). V hlášení je tým zapsán pouze jako další tragicky ztracený v boji v jedné ze CIA operací. Jenže pětičlenný tým se jako mrtvý pouze tváří. Poté co viděl pravé záměry společnosti, kvůli nimž měli být jeho členové zabiti, se odhodlá vrátit úder a jít přímo ke zdroji, k čemuž mu pomáhá svůdná Aisha (Zoe Saldana). Pomsta začíná.