Kamarád taky rád (2011)

Komedie opravdu príjemna, ale trochu bych se obával mírného napodobování námětu Hlavně nezávazně s Natalii Portman a Ashton Kutcher, kde byla podobná zápletka ale mnohem propracovanější. Za Milu Kunis bych dal i 3 a 1/2*

Něco jako komedie (2010)

Velice milý a příjemný příběh mladého teenagera, který hledá svoji cestu a nakonec ji najde.Zach Galifianakis je boží. Příjemný film na deštivé nedělní odpoledne :)

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Tleskám. Krásně zpracováno, jako kdybych četl knížku a místy i lepší. Lépe provedené zakončení této dlouhé serie nemohlo být lepší.

Rio (2011)

Zajímavý nápad, ale provedení je trochu až moc dětinské. Z pohledu mojí dcery bych dal určitě 4 nebo 5*, ale takovou závěrečnou slaďárnu jsem si již dlouho neužil a doufám, že nebudu už nikdy muset. Za hudbu a některé hlášky dávám 3 a 1/2 *

Správci osudu (2011)

Asi začínám být trochu sentimentální. Tento film miluju. Emily Blunt je kočka a Matt Damon super. Trochu mi chybělo podrobnější vysvětlení těch správců, ale jinak bomba.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Slabší díl. Postrádal jsem vtipné výstupy Deppa(až asi na 2 vyjímky). Celkově jsou herecké výstupy slabší, kompenzované hereckými jmény (Cruz, Rush,...). Efekty jsou vcelku propracované, ale neměl jsem možnost 3D projekce.Kompenzuje to úžasná hudba a výprava. celkově je film příjemně oddechový.

Obřad (2011)

No pořád jsem čekal, a ono nic. Ani děj, ani zápletka a ani zajímavé efekty. No a konec byl taky zvláštní, ale dalo se na to koukat.

Cizinec (2010)

Velice příjemný snímek se zajímavým rozuzlením. Dobře se na něj koukalo, místy vtipný a Angelina--- bez komentáře -- že jí to sluší je slabé slovo. Pokud nebudete vědět co si večer pustit. Rozhodně neurazí a záběry Benátek - krásné

Králova řeč (2010)

Dnes jsem potřetí shlédl tento filmek. A nemohu se nabažit té krásné, dokonalé angličtiny a hereckých výkonů. A závěrečný proslov jako třešnička na dortu. Miluju to !!!