Experti (2006)

Foret a Lobl boli sice desni, ale Hadek ako hlavny bol ok a to jeho "aha" je zlatucke(ti dvaja zjavne POMOvi nestali ani do zanesenia medzi hercov:-)) )A musite vsetci uznat, ze to nema uplne najbeznejsi dej alebo teda zaver co sa tyka teen komedii o panicoch a pod:-) Akurat je skoda traileru, ten sa vyziva skor v zaciatku filmu a mne teda vobec nenapovedal, o com to bude. Myslela som, ze o nejakej lasocke Foreta. No a kedze nie, milo prekvapilo:-) Inak ta kamera zaostrujuca na jednu vec a pozadie nechavajuca total rozmazane mi strasne vadila, hlavne ked som na sale sedela hlavne kvoli kontrole pripadnych poruch na filme.

Expresní zásilka (2012)

Super. Väčšinu času síce sledujeme len zadok bicykla s mihajúce sa nožičky na ňom, ale k nude to má ďaleko. :) G-L a hlavne Shannon si to vychutnali, naháňačky sú slušné (a prakticky nonstop), policajt bol veselý, hlášky síce nič opakovaniahodné, ale v podaní hercov predsa také, že som sa pristihovala, že sa uculujem. :) Takže super.

Extant (2014) (seriál)

Do asi s01e04. // Pilot: Trochu creepy, kazdopadne na pozretie dalsej casti zaujali rozhodne.

Extinct - Brother's Keeper (2017) (epizoda)

Po pilote som si hovorila, ze mozno len nevydalo, ze ta televiznost v zlom slova zmysle sa zlepsi, ale opak je pravdou. Close-upy na nehercov, totalne nezmyselne chovanie, cele to posobi... byt v rukach velmi neskusenych ludi.

Extinct - Pilot (2017) (epizoda)

Najblizsie to ma asi k The 100, par ludi, dva tabory, tajomno vsade okolo a oziv ludstvo ako vies.

Falcon a Winter Soldier - Power Broker (2021) (epizoda)

Ono príbeh slušne napreduje a bola tam aj akcia... ale cibrehy hrozne som sa nudila. Dopozerala som to s troma prestavkami na aliexpress a facebook a podobne nedolezite hovadiny.

Falešná hraběnka (1994) (TV film)

Milionkrat lepsie nez nejaka Krasna pokojska, imho velmi vydarena romcom!

Falešný Hollywood (2015) (seriál)

Iba pilot, nesledujem dalej. Moze sa pacit divakom, co radi filmy o posukoch s idiotskymi napadmi.