Médium - Jackpot (2022) (epizoda)

Až na posledné minúty sa nič moc nedeje a neukazuje.

Král Vánoc (2015) odpad!

Veľmi zlí herci, veľmí zlý príbeh. Pustilla mamka ku artám a aj tak som trpela. :(

Black Adam (2022)

Je to ok. Akcne. Rychlo zabudnutelne.

Médium - Pilot (2022) (epizoda)

Pretty cool. Celkom sympaticke (a atraktivne) hlavne postavy. Plenty of weird shit. Zaujem, co bude dalej.

Před vraždou (2022) (seriál)

Par pritiahnuti za vlasy, ale ako celok si pozornost a zvedavost co bude dalej drzalo prakticky celu dobu. Dobry pocin.

Uklízečka - Hříchy otce (2022) (epizoda)

Myslim, ze jedine, co ma bavilo, bola dynamika mocneho mafioza vs. sikovnej zeny v nesnazich. Tu tato dynamika nie je a tak ostavaju len otravne postavy a same old problemy v ledva novom have. Myslim, ze som tu skoncila.

Jan Žižka (2022)

Sceny o urvanych kusoch hlavy striedaju pomale sceny, ako nieco vlaje alebo lieta vo vetre a niekto rozprava o cti. Tie s hlavami som si aj celkom uzila, celkovo som cakala vacsi pruser. Stale ale na moj vkus prilis dlhe s privela momentami, kedy herecky ansabl ani nema co hrat. Taky Karel Roden je tu nevyuzity komplet cely film. Co potesilo bolo ze som nahodou akurat pred par dnami navstivila Zvikov a rozoznavala mnohe tamojsie lokacie. :)

Summer Love (2022) (seriál)

Len pilot: Extrémne zbytočný seriál. Pilot je o tom, ako si dva páry priateľov už nevedia užiť spoločný čas, keď jedni život prispôsobujú prítomnému dieťaťu (a očakávajú to aj od sveta) a druhí sú úmyselne bezdetní. Shocker.