Batman (2022)

Celkom vtipne, ako vysoko su momentalne hodnotenia, lebo ked sa to tak vezme, Pattison si len zopakoval rolu z Twilightu. Dlhe monology o tom, aky je nebezpecny a ako sa ho treba stranit. Pohybuje sa len tam, kde Slnko nesvieti. Znasa sa z nicoho nic zvrchu. Je permanentne v depresii. Tichy typek, co casto proste len cumi. Dostava do nebezpecnych situacii aj svoj love interest. A hlavne, trva vecnost, nez dojde k finale. Hry so svetlom a hudbou buduju solidnu pochmurnu atmosku, ale to na 3 hodiny proste nestaci. A vety ako "you're not my father" by ma fakt zaujimalo, kto schvaloval. Dokopy to nie je zle, je tu aj par bitiek. Len az raz budem mat chut si pustit niektoreho Batmana znovu, nepustim si zdaleka tohoto.

Bílý lotos - Ciao (2022) (epizoda)

Idk. Fajn herecka zostava a toninu asi nastavuju dobre, len... proste uz vieme, ze su vsetci bohati a nestastni, nak nemam az taku potrebu pozerat na nich niekolko dlhych hodin, kym par z nich neumrie.

Black Adam (2022)

Je to ok. Akcne. Rychlo zabudnutelne.

Black Panther: Wakanda nechť žije (2022)

Fajné. Vytknúť ide kdečo, ale CGI a kostýmy majú MEGA a aj s touto stopážou je to dostatočne akčné aj pre ľudí ako ja.

Bullet Train (2022)

Chvíľami to bolo na guľku, no ako celok zábavná úmyselná chobotina na téma rýchlovlak plný zabijakov a hereckých kameí. Užila som si.

Enola Holmesová 2 (2022)

Má to akciu i viacmenej prekvapivé zvraty, no ako celok je to veľmi... no vlastne to nie je veľmi nič. Ledva ledva dopozerané.

Gentleman Jack - Two Jacks Don't Suit (2022) (epizoda)

Páči sa mi vo chvíľach, keď sa neserie pri vybavovaní vecí. Ale keď je väčšina času venovaná unylej priateľke a jej znechutenej rodinke, strácam motiváciu sledovať.