Odloučení - Dobrá zpráva o pekle (2022) (epizoda)

Téma rozhodne zaujalo - v divnej práci si nepamätáš nič zo svojho osobného života, ani kto si, a mimo kanclu si nepamätáš nič, čo sa dialo v práci. A niečo nie je s kostolným poriadkom. Lenže prevedenie skôr sklamalo, lebo tempo je extrémne pomalé. Atmoškové, ale vyložene nudné. Hlavná postava kráča dlhou šedou chodbou. Kráča dlhou bielou chodbou. Kráča dlhým parkoviskom. Sedí za stolom. Sedí za iným stolom. Sedí v aute. Sedí u rodiny. Sedí v reštike. A tvári sa útrpne, nech sedí alebo kráča kdekoľvek. Ani v tom osobnom živote ani v tej práci sa teda vlastne nedeje nič pamätania si hodného.

Odloučení - Half Loop (2022) (epizoda)

Helly vnáša trochu nadhľadu, tj. je tam aspoň niekto, kto sa netvári, že je tá práca normálna. Stále nie som presvedčená, že ma ešte zaujíma, o čo vlastne ide, ale e3 ešte pozriem.

Opuštěný - 1. kapitola (2022) (epizoda)

Ok. Aj by som možno pustila druhý diel, kebyže neni na mojich obvyklých zdrojoch len s dabingom. Za hľadanie inde mi nestojí.

Pacient - Učitelčin manžel (2022) (epizoda)

Vzhladom k recenziam som bola barbar a po pvej casti si pustila rovno az tuto. Rozhodnutie nelutujem, nemam pocit, ze by som prisla o nieco zasadne a zaroven som vnimala tu natiahnutnost, ktora by pri snahe pozriet do cele urcite znamenala predcasny koniec. Takto s hodinkou a stvrt na cely serial som zhruba spokojna, ze ok.

Pán prstenů: Prsteny moci - Na moři (2022) (epizoda)

Síce sa nič moc neudialo a pozerala som epizódu s prestávkami, no aj tak vo mne ostal dojem, že by to mohlo ísť. Hrozne sa mi páčila veta [spoiler] "You don't took like things happen to you by accident."

Pes (2022)

Neškodné.

Pivoting - If She Could See Us Now (2022) (epizoda)

V štýle Sex and the city a podobných dievčenských partií, kde je super, že sa majú navzájom rady, lebo všetci ostatní majú problém s nimi vydržať. Rozprávajú ale rýchlo, prekvapivo nenudili, budiž.