Moon Knight - Problém s akvarijní rybkou (2022) (epizoda)

Nie zlé, ale najzaujímavejšie časti sú vystrihnuté a 45 minút z tých 47 sledujeme neškodného nezaujimavého chlapíka v strednom veku.

Moon Knight - Vyvolej oblek (2022) (epizoda)

Úprimne, je to hrozná ufňukaná nuda. A niektoré veci mi vyložene lezú na nervy. Myslím, že si miesto dopozerania len nájdem zostrih bitiek v obleku alebo také to "celý seriál v 3 minútach".

Mořská příšera (2022)

Priemerná rozprávočka s priemernou zápletkou a priemernou potvorkou. Parádna animácia vody.

Na seznamu smrti - Engram (2022) (epizoda)

Nedopozerala som to, strašne som sa nudila. Ešte s vedomím, že hoc to má vyše hodiny, ide len o prvý diel... ugh. Problém bol hneď od začiatku, že Prattovi som postavu absolútne neverila. Tá 1* je za posledné minúty, ku ktorým som ešte pretočila, ale zbytok času mi nevynahradili.

Odloučení - Dobrá zpráva o pekle (2022) (epizoda)

Téma rozhodne zaujalo - v divnej práci si nepamätáš nič zo svojho osobného života, ani kto si, a mimo kanclu si nepamätáš nič, čo sa dialo v práci. A niečo nie je s kostolným poriadkom. Lenže prevedenie skôr sklamalo, lebo tempo je extrémne pomalé. Atmoškové, ale vyložene nudné. Hlavná postava kráča dlhou šedou chodbou. Kráča dlhou bielou chodbou. Kráča dlhým parkoviskom. Sedí za stolom. Sedí za iným stolom. Sedí v aute. Sedí u rodiny. Sedí v reštike. A tvári sa útrpne, nech sedí alebo kráča kdekoľvek. Ani v tom osobnom živote ani v tej práci sa teda vlastne nedeje nič pamätania si hodného.

Odloučení - Half Loop (2022) (epizoda)

Helly vnáša trochu nadhľadu, tj. je tam aspoň niekto, kto sa netvári, že je tá práca normálna. Stále nie som presvedčená, že ma ešte zaujíma, o čo vlastne ide, ale e3 ešte pozriem.

Opuštěný - 1. kapitola (2022) (epizoda)

Ok. Aj by som možno pustila druhý diel, kebyže neni na mojich obvyklých zdrojoch len s dabingom. Za hľadanie inde mi nestojí.