Zakletý v čase (2009)

Nie zle. Osobne som stale cakala na akysi zvrat, a hoci by som ho nasledne oznacila za klise, asi by som ho uvitala.

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Je asi divne, ze davam dvojke viac nez jednicke, no asi to bude tym, ze uz som mala predstavu, co cakat. Jedno sa im musi nechat - nevidela som este nic podobne. :)

Zkouška (2009)

Priznavam, ze som sa nenudila, ale z velkej casti preto, ze som cakala, co pride, wtf. Ale skratove jednanie s postupujucim casom uz stracalo na doveryhodnosti a posledne minuty vylozene sklamali.

Znovu 17 (2009)

Skutocne hlupe a doslovne.

Zrození šampióna (2009)

Oveľa menej slzožmýkajúce ako som čakala. Všetko také... kľudné a idylické. Ale príjemné na sledovanie.

2012 (2009)

Politika nudna, zachrany na poslednu sekundu kazdu druhu sekundu... ale fakt pekne bum bum bac vsade naokolo. :)

Asterix a Olympijské hry (2008)

Neocenila som ani vyzdvihovanie Delona, ani vyzdvihovanie realnych sportovcov a sportov, ani jediny vtipek ( jediny aspon trochu podareny je preflaknuty z traileru)... No co, Idefix bol zlaty, Gisele krasna, vsade farieb ze z toho boleli oci...

A zase jedna Popelka (2008)

Mary je sice disneyovsky prakticky dokonala, ale come on, ved vyzera na 9... Jo a ak cakate nejake zaujimave tanecne kreacie, nezadrzujte pri tom dych.

Babylon A.D. (2008)

Po prvych komentaroch som cakala odpad. Nastastie to celkom uslo, i ked dobre chapem, co na tom komu vadi :)

Barva kouzel (2008) (TV film)

Cool drak a zvierata vseobecne, fajn herci, uchadzajuce triky... inak ale Shadwell to prvou vetou vcelku vystihol...