The Endgame - Pilot (2022) (epizoda)

Najmocnejšia mafiánka sveta vs. americké law enforcement v čele s agentkou, ktorej by sa jej oddelenie najradšej zbavilo. Pilot ide rýchlosťou blesku. Kde sme a s kým tam sme si vyjasníme behom minúty. Že to nepôjde podľa plánu, aspoň nie toho federálneho, si vyjasníme myslímže stále v tej istej minúte. :) Bum bum prásk, a poznáme niekoľko postáv a bankových safov a odkrývame ich spojitosti a ďalší a ďalší krôčik najprepletanejšieho a najnáročnejšieho plánu pod Slnkom. Tak len dúfam, že endgame bude stáť za to. (Nie je to nadpriemerný kinematografický počin, len je nadpriemerne svižný.)

The Endgame - Sleepover (2022) (epizoda)

Uff, ťažko podpriemerná epizóda. Všetky sú pritiahnuté za vlasy a som s tým ok, toto je ale výsmech. Ale najväčší problém su bitky na blízko, videla som lepšie v amatérskych videách. :(

The Flatshare - Episode 1 (2022) (epizoda)

Zábavná premisa, ale skoro 50 minút? A potom ešte ďalších 5*50? Naaaah.

The Gray Man (2022)

Trvalo mi pol nedele to dopozerať, hoc na nedostatok akcie sa nemožno sťažovať. Asi pretože je dosť neprehľadná. Čo je škoda, Prahy vo filmoch nikdy nie je dosť.

Thor: Láska jako hrom (2022)

Po nudnej a vaznej 2ke zistili, ze humor 3ky fungoval... a tak zo 4ky urobili rovno parodiu. Navyse velmi detsku, Eleste aj brnenie je ako z hrackarstva.

Tohle bude bolet - Epizoda 1 (2022) (epizoda)

Doktor na pôrodníckom má asi 24hodinovú šichtu a jednu kričiacu pacientku za druhou, z ktorých každá ho zanechá unavenejšieho a s ďalšou zakrvavenou a inak postriekanou uniformou. S niektorými musí aj rozprávať, čo tiež nie je žiadna slasť. No a bokom ešte stíha pozerať na mobil, kde sa mu množia správy od blízkych, na ktoré by mal dávno aspoň odpísať, nechávať sa zdrbať nadriadenými, zdrbávať podriadenú a občas prehodiť pár sarkastických poznámok priamo na kameru. // Cítim jeho únavu, tú vykreslili poriadne. Škoda, že tie sarkastické poznámky nie sú zábavnejšie. Lebo inak nejak necítim motiváciu pozerať na týpka, čo len reže, zaspáva, reže, prezieka sa, reže, necháva sa zdrbať, reže, zaspáva...

Uklízečka - Hříchy otce (2022) (epizoda)

Myslim, ze jedine, co ma bavilo, bola dynamika mocneho mafioza vs. sikovnej zeny v nesnazich. Tu tato dynamika nie je a tak ostavaju len otravne postavy a same old problemy v ledva novom have. Myslim, ze som tu skoncila.

Uklízečka - TNT (2022) (epizoda)

Ona je krásna zahraničná doktorka, živiaca sa kvôli chorému synčekovi ako upratovačka vo Vegas. On je fešácky mafiózo, ktorý každú chvíľu potrebuje z rôznych miest odstránit škvrny od krvi či párty. Keďže sa mu páči a pôsobí schopne, miesto guľky dostane dlohodobú brigádu a pomoc dostať syna konečne na liečbu. Je to skôr seriál pre ženy a ako taká som si pilot až prekvapivo užila, teším sa ďalej.