Máš ji! (2018)

Nie ze by som sa vylozene smiala, ale je to mile a verim, ze kopa particiek s tym po filme zacala.

Naprostí cizinci (2016)

Na zaciatku mi dlho trvalo zvyknut si, ze nerozumiem a musim spoliehat na titulky, celkom ma to vytrhavalo zo spoznavania kto je kto. "Dej" si pozornost udrziaval. Aj ked z celeho ansamblu bol vlastne sympaticky len Rocco... Zaver sa mi pacil.

Zatracení (2017) (seriál)

Velmi slusne. Dobri herci, dobre postavy, dobry pribeh, dobra atmoska, kopa problemov, citov a mrtvol. Cliffhanger ruseneho serialu si mohli odpustit, ale jedna kapitola je aj tak povazovatelna za uzavretu.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Neviem, ci si to este niekedy pustim, ale pacit sa mi to vlastne pacilo. Nemam k tomu co konstruktivne povedat. :)

Ant-Man a Wasp (2018)

Celkom zabavne. Pozerat to doma, niektore rodinne / do minulosti sceny asi pretacam zrychlenejsie, ale akcia sa mi pacila, so zvacsovanim-zmensovanim je tu par velmi peknych napadov a ako celok to bolo jednoducho "fajn".

Den co den (2018)

Prijemna teen / young adult romanca, nic vyrazneho, ale sleduje sa fajn. Hlavny hrdina je na teenagera velmi... rozvazny, mily. Pozrela by som si teraz akcnak s niekym ako on. :)

Utajený šéf (2018) (pořad)

Pre mna oproti nikdy nevidenej americkej verzii zaujimave prave tym, ze su tam firmy z ktorych mnohe poznam, ceski manazeri, cesky pristup k praci. Iste, ta realicnost pritomnostou kamery a cudzich ludi a smerovanim na zaujimavost pre masy v telke silne trpi, ale pripada mi, ze mnohi si na kameru skutocne pocas dna zvykli a sami povedali aj veci, za ktore by ich sefovia nepochvalili ani kebyze sa objavia "len" v dokumente o nezamestnanosti, pricom kazdemu je hadam jasne, ze by si tam manazment kamery nepustil len tak z dobroty srdca a zabudol na ne. Mozno som naivna. Ako celok pre mna kazdopadne zaujimave.

Equilibrium (2002)

Velmi slusne a uz parkrat som si za tie roky zopakla. Ked som to videla prvy krat, strane ma iritovalo, ze aj ti necitlivi zjavne citlia, ale ked sa to clovek prenesie, uzije si.

Coco (2017)

Trailer ma sko odradil, ze nieco podobne uz som videla a co tam chcu 105 minut riesit... Ale nakoniec ano, pekne to je.