Veštiareň (2010) (pořad) odpad!

Viac ako päť minút sa na to nedá pozerať. Človek na to civí s otvorenou hubou a nevie pochopiť, ako je možné, že to niekto môže robiť bez hanby a verejne.

Život po životě (2010)

Zdĺhavé, bez šťavy a nebyť Damona, asi by som mala problém film dopozerať. Napriek tomu, že Clint je môj obľúbený dajrektor, nebudem kvôli nášmu vzťahu privierať oko. Jednoducho som sa nudila, je mi ľúto.

Dr. Ludsky (2011) (seriál)

Všetky postavy sú permanentne napružené, bezdôvodne po sebe bliakajú a správajú sa podivne a nelogicky. Rádoby vtipné dialógy vyznievajú trápne a absolútne neadekvátne v danej situácii. Ludsky dostáva do držky už len za to, že sa objaví na obraze (čo z hľadiska diváka môže byť oprávnené, ale v rámci deja to nesedí). Možno bude ťažké tomu uveriť, ale máme aj horšie seriály, takže Ludsky to má za trasľavé dve. Update: Český dabing slovenského seriálu, určite dobre využité peniažky. No na druhej strane, včera som si zo zvedavosti pozrela kúsok prvého dielu a konštatujem, že ten dabing ubral našim hercom trochu afektovanosti, čo je celkom ku prospechu veci.

Lidský terč (2010) (seriál)

Druhá séria ma prinútila pridať hviezdičku.

Další šance (2010) (TV film)

Niektoré scény a "zvraty" sú také hlúpe, až sú smiešne. Vlastne to platí o celom tzv. deji a tiež o hereckých výkonoch.

Doktor Mozek (2009) (seriál)

Nemyslím si, že Mental si zaslúži takéto nízke honotenie. Pravdou je, že ruky si od vzrušenia asi obhrýzať nebudete a navyše tiež nie všetky prípady sú rovnako zaujímavé. Vidím to na takých solídnych 70%. Porovnávanie s Houseom mi pripadá zbytočné.

Nude Nuns with Big Guns (2010)

Niekto by rád točil filmy ako Robert Rodriguez a niekomu z toho vyšiel akurát tak nemožný lezbický pokus o Desperada. Slovo "nude" je pre film kľúčové, možno sa tonami obnažených hrudníkov a chlpatých trojuholníkov autor snažil odlákať pozornosť od podmizerných hereckých výkonov.

Chatroom (2010)

Keď som si Chatroom pustila, netušila som, že ide o horor, takže som si (celá v bezsebí, zelená od zlosti, prskajúcky síru) nekládla otázku, šermujúc prstíkom smerom k obrazovke, kde je tu horor? Sklamanie prítomných, ktorí mali náladu na sledovanie hororu, je preto celkom pochopiteľné.

Kdo seje vítr (1999) (TV film)

Pôvodný "zasiaty vietor" som nevidela, takže moje nadšenie nie je nijako ovplyvnené alebo zmiernené zážitkom z čiernobielej verzie. Veľa mojich pocitov ohľadom (ne)viery v boha tu bolo výstižne pretransformovaných do slov a nebyť toho zadnovrátkovského, alibistického rozhrešenia, dala by som za päť.