Creed (2015)

Tak klišovitý a patetický film som už dávno nevidela. Z polovice dialógov sa dá zostaviť frazeologický slovník a tú druhú si človek môže vyšiť na vankúš. A keď sa objaví ten ultimátny, drsný oponent a odhalí svoje maslové telo v trencloch vytiahnutých až po bradavky, škoda mlčať.

Nebezpečné pokušení (2015)

Prvá hodina bola čírym utrpením. Až od momentu, kedy sa dievčence ukázali v pravom svetle a ja už som krútila prstom nad stopkou, sa miera pozerateľnosti konečne vyšplhala na znesiteľnú úroveň. Roth je absolútny macher v regresívnom budovaní napätia a vraždení potenciálne zaujímavých scén. Klopkanie nie je horor a nemyslím si, že sa o to vôbec pokúša, aj keď u zmäteného Eliho nikdy neviete. Slabšie 2*.

Cop Car (2015)

Dvom malým, nesympatickým dementom sa nejakým podivným zázrakom podarí rozpohybovať policajné auto, ktoré patrí vypelichanému Baconovi - miestnemu nezbednému šerifovi. Ten chce, samozrejme, svoje auto naspäť, pretože má v ňom niečo, čo by poctivý zástupca zákona rozhodne mať nemal. To je prakticky všetko. V obsahu sa píše, že chlapci sú zmätení. V tom prípade sú osobitné školy a ústavy plné zmätených detí.

Jupiter vychází (2015)

Poďme spolu lietať, pozri ja už letím... spievala som si takmer neustále. Nesmiem zabudnúť aj na strieľanie (väčšinou za letu) a zopár vlhkých pohľadov pána Tatuma a slečny Kunisovej.

Jen Bůh odpouští (2013)

Predstieranie, že ide o čosi viac, ako tomu v skutočnosti je, zabilo šancu urobiť kvalitný "Thriller / Krimi / Drama" film.

Maniak (2012)

Ak chcete takmer poldruha hodiny počúvať, ako Elijah sťažka funí a sledovať, ako šibrinkuje pred kamerou rukami so špinavými pazúrmi, toto je film pre vás. Úvod a záver - môže byť, to medzi tým je len čakanie na nejaké zaujímavejšie momenty, ktorých je pomerne málo. Vracanie z pohľadu prvej osoby bolo asi najdesivejším momentom celého filmu. Takto nejako asi videli "kukláči" z Djanga, keď si na hlavu nasadili tie vrecia s vystrihnutými dierkami na oči, pre mňa veľmi únavné.

Divoká hranice (2012)

Sharon už nie je krásna a keďže trpí nedostatkom hereckého talentu, nemá veru čo ponúknuť. Vlastne je dosť komická. Celý film som jej postavu vnímala ako zle namaskovanú, vráskavú Sharon a musím povedať, že to jednému skazí, použijem silné slovo, pôžitok zo sledovania. Dostať to do rúk talentovanejšia banda, finálny výrobok mohol byť celkom slušný thriller.

Upírův pomocník (2009)

Horor nečakajte, skôr rozprávku - nie príliš vydarenú.

Zevláci vs. Zombíci (2012)

Na komédiu málo vtipné, na horor málo strašidelné. Celé je to nejaké jednotvárne, bez výrazných momentov, ktoré by mohli špeciálne pobaviť, prípadne aspoň zaujať.

Otravný chlap (2006)

Čo sa mňa týka, názov nemohol byť výstižnejší.