Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Lásky jednej bipolárnej plavovlásky, alebo mydlová opera zo špionážneho prostredia.

Dark Waters (2019)

Teflónové panvice a hrnce práve opustili budovu. Čo tam máme ďalej a treba vyhodiť? Kde ešte dochnú kravy a miestni obyvatelia slúžia ako laboratórne skúmavky? A čo ma zaujíma najviac... Prečo ešte stále za to nikto nesedí?

Protiúder (2010) (seriál)

Takto nejako si predstavujem dieťa Hustleru a zbrojárskeho priemyslu. Nesmrteľná armáda dvoch samcov kosí v absurdných misiách miliardy ozbrojených zlosynov a zlodcér. Akcia prerušovaná kvantami erotických scén, ktoré sú do deja umiestňované bez rozmyslu a zjavnej logiky. Moje hodnotenie sa týka sérií s Damienom a Michaelom, ešte si rozmyslím, či budem pokračovať, zatiaľ ma úvod neomámil. Ďalšie série sa zrejme potýkajú s budgetovými škrtmi, očividne si nemohli dovoliť hlavných hrdinov v plnej výške, rozhodne to nevyzerá dobre, keď sú najnižší v boji a nedajboh, aby si niektorá z kolegýň dala štekle.

Night Stalker: Hon na sériového vraha (2021) (seriál)

Jeden z tých kvalitnejších dokumentov. Aj keď mám veľkú sťažnosť, zišlo by sa viac Ramirezovho dramatického života a menej úvah o duševnom rozpoložení hlavných vyšetrovateľov. Možno keby vystrihli pohľady do neznáma, nemuseli by ani predlžovať stopáž.

Humorista (2019)

Čo môže byť smutnejšie ako komik, ktorý nesmie byť vtipný?

Nadaný žák (1998)

Niekto pod vplyvom mladíckej zbesilosti spieva v kostolnom zbore, iný kreslí na chodník, prípadne zbiera bobríkov (či už mlčanlivosti alebo spolužiačok), eventuálne navštevuje krúžok háčkovania krbových dečiek. No a ďalší si za mimoškolskú aktivitu zvolí priateľskú družbu s nacistickým vojnovým zločincom, ktorý sa labužnícky usmieva vždy, keď túruje plynový sporák. V rámci budovania zdravej osobnosti, náš hlavný mládežník najskôr len so zatajeným dychom počúva jeho nostalgické výlety do starých, „dobrých“ čias. Postupom času sa ich vzťah stáva čím ďalej intenzívnejším, puto silnie s pribúdajúcim rešpektom vybudovaným vzájomným vydieraním, až kým...

Zdravotní policie (2020) (seriál)

A ja dám štyri, aby ste vedeli! Je fakt, že začiatky sú náročné, trápnosť prevažuje nad vtipom a priznám sa, pôvodne som chcela skončiť po prvej epizóde. No čuduj sa svete, ja som sa zapozerala a začala sa celkom dobre baviť. Každá jedna scéna si robí prdel zo všetkého, čo sa úplne tradične vyskytuje vo filmoch a seriáloch akčných, z lekárskeho prostredia, thrilleroch, kriminálkach a tak ďalej a tak podobne a vlastne hocikde. Nielen maličkosti, ktorých nezmyselnosť bežne filmu tolerujeme a vôbec sa nad nimi nepozastavujeme, ale aj všetky možné klišáky sú tu hnané ad absurdum. Treba si však všímať aj niektoré detaily. Kto sa vyžíva v trápnohumore, zvláda jemnú dávku infantilného blbnutia a hlavne bude správne naladený, nebude nadávať, asi. A aby toho nebolo málo, hrajú tam aj viaceré známe obličaje. V zásade je to poriadna kravina, ale keďže máme prostriedky iba na päť hviezd, zaokrúhľujem nahor.

Místnost sebevrahů. Hater (2020)

V byte teplo, že by aj čert klimošku zapnúť chcel a mne pri niektorých scénach mráz po chrbte behal. Hotový Talentovaný pán Giemza. Mladý Maciej Musiałowski to zvládol parádne.