Jste to, co jíte (2006) (pořad)

Je to skvělej pořad, který se snaží pomoct! Kdyby takových bylo víc!

Tenkrát v Americe (1984)

Ano, je to kolosální kriminální drama. Ano, jsou tu skvělé výkony. Viděl jsem verzi s 229minut a to byla chyba. Hrozně moc nudných, prodlužovaných míst. 139ti minutovou verzy jsem nesehnal a tak jsem si dal SE. První hodina nuda (která ale nečekaně rychle utekla) takže zatim dobrý, druhá hodina už trochu lepší, ale taky nuda. Třetí hodina snad nejhorší z celého filmu. Pesci měl dostat o dost více prostoru. Kdybych hodnotil, jak je tento film kvalitní, dal bych určitě 5*. Ale za nudu, prodlužovanost musim ubrat. Já hodnotím prostě podle dojmu a pocitů z filmu. A ty na mě tento film neudělal dost velké. Nechci být jako hodně oveček na csfd, který tomu dali 5* jen aby zapadli. Celkově to bylo "dobrý", ale už to nikdy asi neuvidim. A asi ani nechci vidět

Ghosts... of the Civil Dead (1988)

Hodně jsem se těšil a čekal jsem od toho asi víc. Nedokázalo mě to přitáhnout k obrazovce tak, jak to čekam od podobných filmů. Ještě navíc z vězení, protože to jsou moje nejoblíbenější filmy. Kdybych to měl celkově zhodnotit, tak je to určitě lepší průměr, ale protože mě to nedokázalo přitáhnout a já hodnotím podle pocitů, dávám - 3* | 60%

Zmizení Alice Creedové (2009)

Hodně zvratů, pěkná Gemma Arterton, ale také plno nelogického chování. A to mě docela vadilo. Bylo toho až příliš. Celkově ale obstojný krimi thriller, který si zaslouží krásných 70%

Zátoka (2009)

Nikdy bych neřekl, že mě dokážou delfíni takhle dojmout _ 85%

Silnější než já (1990)

Musim říct, že na tu dobu hodně dobře natočený snímek. Nečekal jsem od toho moc, ale byl jsem celkem mile překvapen. 70%