Amélie z Montmartru (2001)

Pěkný, příjemný film, u kterého se skvěle usíná... 75%

Respekt (1992)

"Iam crazy... and you know what?! I dont give a FUCK!!!"

Den D (2008) (pořad)

Nesnášim toho arogantního buřta s kolečem na hlavě co se skoro nikdy nezvedne Michala Rostocka. Na ten jeho ksicht se nedá koukat! Ostatní investoři jsou celkem sympatičtí (hlavně investorky). Pořad je zajímavý. Je sranda sledovat některé naivky :D

Tetsuo (1989)

Šílenost, které nevím, jestli mám dát odpad nebo plný počet. Proto dávám průměr.

Pád do tmy (2005) odpad!

Už jsem si zvykl, že se v mnoha filmech s uživateli tohoto webu neshodnu. Možná tvrdé hodnocení, to uznávám, ale mě to prostě nebavilo. Vrcholem všeho bylo, když jsem asi po 70 minutách usnul při "brutálně strašidelné scéně". Nějaké napětí - NE! Nějaký lekací moment (který se nedal očekávám a u kterého bych se opravdu lekl) - NE! Nějaké dobré herecké výkony - NE! Nechápu zdější nadšené hodnocení uživatelé 72% a možná i proto dávám odpad!

Somrák s brokárnou (2011)

Řezničina jak má bejt, která poukazuje na dnešní prohnilej svět!

Extrémní rodiny (2012) (pořad)

Tonka je mi líto. Cikánští buzící jsou...radši nic... a máma se synem (teď si nevzpomenu na jména) to je kapitola sama o sobě. Syn je hroznej parchant, ale co, byl tak vychovanej. Dát svojí mámě do pudinku žrádlo pro rybičky a nějaký červy, to je fakt moc! 30%! A proč? Protože se u toho dost nasměju! Jinak je to neuvěřitelnej televizní SHIT! PS: Kapela ZUB ČASU je bezkonkurenční :D:D:D

UFC 148: Silva vs. Sonnen II (2012) (pořad)

Tak na tenhle main event jsem se nehorázně těšil! Jako velkej fanda Sonnena a zastánce toho, že v prvním fightu nekompromisně převálcoval Silvu, ale bohužel na konci 5 kola tapnul... v tomto fightu měl ze začátku zase navrch, ale dopadlo to jak to dopadlo. Velký zklamání! 148čka se ale i tak vyvedla! Skvělý zápasy!