Motelové pokoje (2012)

O ztracených existencích a ošumělých motelových pokojích. Malý a melancholický film, který sice kromě animovaných scén nepřekvapí, ale díky sympatickým postavám a zasněžené atmosféře ani na chvíli nenudí.

Mrtví a neklidní (2013)

Být zombie s větší mozkovou aktivitou než je obvyklé má své nesporné výhody. Můžete bydlet v letadle, poslouchat vinyly a když se vám líbí nějaká holka,prostě ji sežerete přítele. Levinův rukopis jde poznat. Dá se na to, na rozdíl od ostatních podobně zaměřených filmů, dívat bez újmy na zdraví a výběr hudby je jako obvykle bezchybný. Typické cheesy momenty ale nechybí a akční scény hodně bijí do očí. Celkem milý film, ale po 50/50 je to krok dozadu.

Na cestě (2012)

Nevyhnutelné zklamání. Strašně uspěchané a zkrácené. Aspoň konec se povedl, ale bez spousty vynechaných věcí z knihy není tak zdrcující a smutný, jak by mohl být.

Nadechni se (2013)

Má to své chyby. Ke konci až příliš melodramatické a šablonovité, ale ta snaha vymanit se z "řetězů" je ve své naivitě a neohleduplnosti ukázána skvěle. Doremus navíc umí film uzavřít devastujícím způsobem, takže je poslední scéna, stejně jako v Like Crazy, výborná.

Nepřítel (2013)

Vizuálně dokonalý psycho sen, který kličkuje mezi slovy a vyžívá se v nejasnostech. Krize identity? Vězeň vlastní mysli? Život jako pavučina bez úniku? Jsem si jistý jenom tím, že to chci vidět znovu.

Nicole, ty spíš (2014)

Smutné léto utopené ve stereotypu. Stejně ale ve mě nakonec ty noční toulky zanechaly příjemný pocit. Nicole za těmi gejzíry určitě odletěla. Tím jsem si jistý.

Nymfomanka, část I. (2013)

První část je hodně hravá, vtipná a na Triera i překvapivě lehce stravitelná. Nic šokujícího neuvidíte. Nymfomanka tady spíš baví a následky se zatím neřeší. Těžko říct, jak moc byla Trierova vize ovlivněna sestříháním, jelikož v některých částech to zkracování jde poznat. Když už se film rozdělil, měl zůstat bez jakýchkoliv zásahů. Ta půlhodina navíc by ničemu neublížila. Tak či tak Trier potvrzuje, že je skvělý vypravěč a i takové téma dokáže podat chytře a zajímavě. Hodnotit budu až celek, ale zatím velká spokojenost.