Utržený ze řetězu (2005)

Nádhera. Jet-Li je konečně zpět v plné síle, takže důchod se nekoná. Film měl ale sám o sobě silný příběh, takže myslím, že i kdyby tady Jet nehrál, stálo by to za 5* I když, bez něj a těch jeho "psích pohledů" ve filmu, by to asi taky nešlo :) No prostě úžasná podíváná jak na příběh, tak na akční stránku.

Batman: Dead End (2003)

Hodně hustéééé, Predátora si vychutnám vždy a všude. Celé to na mě působilo opravdu skvělě. Teda až na Batmanovo pyžamo.

Rocky IV (1985)

Spolu s jedničkou nejlepší dí z celé série Rockyho. Na tohle se můžu dívat pořád, jak proti sobě stojí takové hvězdy jako Stallone a Lundgren. Sec mazec

Univerzální voják (1992)

Lungren vs. Van Damme, prostě nářez. Od doby co jsem to viděl jsem toužil po tom, aby ve filmech hrali proti sobě takové hvězdy. No jen si to představte. Schwarzenegger vs. Stallone , to musí být něco.

Lví srdce (1990)

Prostě klasika, nebylo lepších filmů v té době.

Appleseed (2004)

Tak tohle je vizuální nářez. Od začátku až do konce filmu jsem vykuleně čučel, jak jeptiška na porno. Bylo sice vidět, že postavy, i když měly skvělé pohyby, byly někdy divně nasvícené a byly na nich semtam špatné odlesky, ale to už asi moc kutím, protože jsem grafik. Příběh se mi taky zamlouval, ale ta vizuální stránka mě dostala nejvíc. A někdy téměř až matrixovské záběry byly naprosto úchvatné. Pro mě zatím druhé nejlepší CGI anime, které jsem viděl. První je Final Fantasy, u kterého sice postavy neměly tak dokonalé pohyby, jako u Appleseed, ale modely postav byly téměř realistické.

Zelená míle (1999)

Konečně jsem měl čas tenhle film od jeho vzniku, čili po 5-ti letech vidět, když ho včera dávali v televizi. Nikdy jsem se k němu tak nějak nedostal. A po zhlednutí a klasickém vyspání se na to, abych mohl film okomentovat, musím říct, že je to vážně výborný snímek. Říkal jsem si ke konci filmu se slzou u oka doslova "kurva, vždyť to není správné, proč se nikdo nenasere a nezatrhne celou tu šaškárnu, proč, proč...?" Vynikající film s hvězdným obsazením a pěknou hudbou. Vážně super.