Slimák (2006)

Oddechová zaležitost, která není nudná a nemusí se u toho přemýšlet. 21.12.2006

Snadný terč (2006)

Asi nejlepší na tomto filmu jsou ty nádherné polonahé samičky, hlavně hlavní svědkyně :) Musím ale říci, že akční scény jsou dost trapné a někdy doslova amatérské, že jsem si až říkal jestli se na to napřed režisér podíval než to pustil do světa. Nicméně musím ale podotknout, že se jedná o bezesporu nejlepší kousek trojky Camacho, Wilson (nevím proč si říká Dragon...asi to slovo někde slyšel, tak to používá), Gruner. Ten zde hraje správnýho drsňáka. Takže závěrem: Con Air nebo Matrix to není, ale pobaví. 10.11.2006

Spojenec (2006)

Hloupější vykradačku banky jsem asi neviděl, ale na druhou stranu čekat od Denzela nějaký dobrý film by bylo naivní, tedy aspoň pro nás akčně založené diváky. 27.09.2006

Stíny minulosti (2006)

Nebylo to úplně nejhořší, akce zde bylo celkem dost, ale to provedení silně pokulhávalo. Chtěl bych od Stevena aspoň jednu delší bitku a ne aby někoho plácl a padouch si dá letecký den přes půl místnosti. 15.02.2007

Strážce (2006)

Neslané, nemastné. Michael na to prostě už nemá, ale úplný propadák to není. Nějaké sekvence jsou koukatelné. Největší pozitivum je Eva Longoria. 08.05.2007

Strážci Dračí brány (2006)

Asi nejlepší bojový film posledních let a není náhoda, že se toho účastní hlavně Donnie Yen. Tento Borec prokazuje kvalitu už pěknou řádku let. Ve filmu je jen jedno trochu hluché místo, jinak se zde řežou pořád. Co se týče choreografie soubojů tak ta nemá jedinou chybičku. Až to Donniemu přestane kopat tak je jasné, čím se bude živit. Všem fandům bojových filmů vřele doporučuji. DONNIE FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 18.12.2007

Superman se vrací (2006)

Tak jo.....myslím, že do nejdražšího filmu všech dob byly peníze vloženy opravdu cílevědomě. Speciální efekty jsou na superúrovni...no prostě sado. Jedinou výtku bych měl na konec. Ten se mi moc nepozdával. Zbytečně dává Lexovi další šanci. Už aby byl další díl. 15.01.2007

Světák (2006) odpad!

To je zoufalost.........totální. 15.01.2007

Šifra mistra Leonarda (2006)

Bravo Tome a Rone. U obou první superfilm v životě. Ještě štěstí, že se režie neujal Tomuj kamoš Spielberg. Filmy na křesťanské téma můžu. Navíc když k tomu přidáte perfektní scénář jako zde a pak to dáte na plátno v této podobě, to je pak podívaná. Hereckými hvězdami se to tu jen hemží, ale přesto bych vydzvihl zrovna Audrey Tautou. O ní ještě uslyšíme. 13.10.2006

Tajemství loňského léta 3 (2006)

Sice zbytečné pokračování, ale určitě nenudí a neurazí. Identita zabijáka mě ale zklamala. Toto by vymyslelo mallé děcko. 03.09.2007