Zachraňte Willyho 3 (1997)

Tohle považuju za jedno z nejhorších filmových pokračování v historii.Jednička byla naprosto skvělá srdeční záležitost,dvojka sice byla míň kvalitní,ale aspoň to bylo dostatečně napínavé,ale trojka je opravdu o ničem..

Zachraňte Willyho 2 (1995)

Moje hodnocení nesmíte brát příliš vážně.Já prostě nostalgicky vzpomínám dodnes na dojemný příběh o kosatce a jeho lidském příteli.Srdeční záležitost..

Zachraňte Willyho! (1993)

Tohle je už prostě klasika.Film se mi líbil už jako malému chlapci a líbí se mi dodnes.Škoda,že opravdový Keiko se úplné svobody nedočkal..

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Musím přiznat,že jsem si díky trapné dvojce od třetího dílu nic nesliboval,ale byl jsem příjemně překvapen.Film je napínavější a akčnější než dvojka.Navíc ve čtyrce se vrátí kompletní sestava z prvního dílu.Paráda.

Rychle a zběsile 2 (2003)

Další trapné pokračování těžící z úspěchu prvního dílu.Dokázal bych se smířit s absencí Vina Diesela,ale nedokážú se smířit s nudným scénářem.Dokonce ani ty automobilové honičky za moc nestojí.

Rychle a zběsile (2001)

Skvělá akční podívaná.Tomuto filmu nemám moc,co vyčítat.Snad jen průhledný scénář a lehce otevřený konec.Na druhou stranu jsem se skvěle bavil.

Nesvatbovi (2005)

Tohle mě prostě dostalo.Film na nás chrlí jeden skvělý fór za druhým,herci se pro dotyčné role snad narodili.Filmu sice ke konci dochází dech,ale to nevadí.Škoda,že se u nás nekonají podobné svatby,hned bych tam vyrazil.

Zoolander (2001)

Tomuhle já říkám skvělá crazy komedie.Obdivuji,jak si Ben Stiller a spol dokáží ze sebe dělat srandu a způsob,jakým to dělají je naprosto skvělý.

Žena ve vodě (2006)

Tohle je prostě jedním slovem průser..Předchozí filmy M. Night Shyamalana jsou skvělé,atmosférické filmy,ovšem tady na nějakou atmosféru zapomeňte.Film je nudný až to bolí..Přesto úplněj odpad to není.

Vesnice (2004)

Po předchozích režisérových kouscích,jsem byl mírně zklamán.První polovina je naprosto skvělá,ovšem po rozuzlení někdy v půlce filmu děj postrádá rytmus.přesto se jedná o mírně nadprůměrnou podívanou.