Predátor: Kořist (2022)

Dlho som sa bránil...a nakoniec som si to fakt vychutnal. Jedno z milych prekvapení tohto roka.

Pod obvazy 2 (2022) (TV film) odpad!

toto bolo asi prvy krat co mi v detskom filme nevadili stvorpercentni a cele ta hneda omacka okolo nich. Vadil mi ten hnusny nepozeratelny film ktory bol tak zbytocny a trapny az som sa hambil ze som mu venoval necelu pol hodinku mojho zivota.

Last Radio Call (2021) odpad!

Bál som sa...Strašne...Vždy keď sa objavila tá hnusná akože herečka. Film bez ničoho. Nedalo sa nevypnúť.

Morbius (2022) odpad!

niekde sa museli stavit ze sa da natocit vacsia sracka ako Venom. A ono to vyslo. Cele zle

Batman (2022)

Môže byť. Temné, tiesnivé...čistý Batman bez pátosu a konečne záporák ako sa patrí. Perfektný výber Ridlera a dokonalá schíza superhrdinstva.

Thirst (2015) odpad!

Čest vsetkym ktori tp zvladli dopozerat.

Mučedníci (2008)

Velmi prijemna filmarcina. Nikdy som neveril ze Francuzi dokazu natocit takuto dobrotku.

Eternals (2021)

toto vidiet este raz tak my mozog vytecie cez nodnu dierku. Derivat trikrat vyvarenej kosti okoreneny Angelinou ktora bud zabudla aj na tu trochu snahy nieco zahrat alebo jej to proste ta tona botoxu v tvari nedovoli. A pravdaze bez paru hot dogov sa uz neda natocit ani reklama na zmrzlinu. Uplne zbytocny film. Takto to dopada ked sa neonovy Marvel snazi hrat na temne DC.

Venom 2: Carnage přichází (2021)

Pokračovanie mentálne nenáročného dokumentu a živote a páde skvelého herca, ktorému do života vstápili, okrem zle hláškujúceho dentistu aj už druhé pokračovanie tejto sračky.

V/H/S/94 (2021)

Prečo? Shruder? Jezisi...Jednotka a dvojka boli dokonale..viral bol uz krok mimo lana ale toto bolo peklo. Cele zle a na prd.