Válka zítřka (2021)

Čína od MacDonalda? Luxusná sračka pre nenáročných.

The Midnight Man (2016) odpad!

Ako...preco? Toto bolo tak zle ze som nechapal. Herecke vykony ako na maturitnom vecierku. Scenarista a reziser podla mna na place ani neboli a tie hviezdy lepenkoveho platna si robili co sa im zachcelo. Bubak bez kuska bubakovstva. Nedalo sa dopozerat. Len. Neviete ci ta skareda zomrela? Nemyslim tu babku.

Gaia (2021)

..v pohode. na tento film si este rad niekedy spomeniem. artovecka s posolstvom a koncom ako z ineho filmu, cele to krasne drzalo pokope

Cenzorka (2021)

..tesne medzi trojkou a stvorkou. ale predsa len je tam kus dobrej roboty. scenar ucesany ako do kostola a hudba za jedna.  par veci tam zavrzgalo ale cele to zachranila Pani Dokonala v nefalsovanom happy ende.

The Night (2020)

slusny napad na prd prevedenie.

Kavkazský zajatec (1996)

Film na ktory sa nezabuda. Dokonaly kusok. Po vsetkych strankach.

Monster Hunter (2020)

Tento film mi priniesol dve podstatne zistenia. Mila je furt kus zenskej a Anderson by sa mal vysrat na filmarcinu.

Sky Sharks (2020)

toto vidiet v kine tak ma vyvedu. zachvaty smiechu mi zabranili dopozerat tento luxusny kusok na jeden sup. zeny skaredsie ako zraloky a zraloky teda tiez nic moc. ale taky krasny trash treba fakt hladat.

Kolskaja sverchglubokaja (2020)

Rusi kopali az vykopali. a to co vykopali. a to co nasli sa silne podobalo na komunizmus. spajalo to pospolity lud a na ich ukor rastlo do obludnych rozmerov. furt netusim ci je to politicka satira na danu dobu alebo fakt pokus o ehmmm horror. ale cele zle.