Anatomie skandálu (2022) (seriál) odpad!

Nechutný propagandistický škvár! Strana a stát jsou víc než rodina! Omerta dnes už nikomu nic neříká, jsme shnilá společnost.

Nikdo (2021)

No ty vole, jsem z toho vlhkej ještě teď! Nejlepší film o krizi středního věku, jakej jsem kdy viděl!

Astartes (2018) (seriál)

Slabé, bez typických hlášek, nudilo. Zatím u mě stále vede Ultramarína i když byla o několik tříd níž ohledně animace.

Jelgava 94 (2019)

Ani nevím co napsat, ačkoliv to popisuje i mé mládí, tak mě to čertví proč nudilo..

Zaklínač: Pokrevní pouto (2022) (seriál) odpad!

Aneb jak zkurvit brilantní předlohu ještě o chlup víc. Podlidi co zkurvili seriál a ti sráči co natočili tenhle kus hovna by měli chcípnout za prznění vkusu. Je to na nižší úrovni než amatérské cosplay pičoviny na youtube.

Avatar: The Way of Water (2022)

Vizuálně podmanivé, avšak proč je to tak antropocentrické? Vždyť ti pandořané, nebo co to bylo, jsou kopií našich indiánů. Mnohem víc by jim slušelo, kdyby se stravovali rostlinně a neznali by válku. Působili zkrátka příliš lidsky. No a lidští návštěvníci - to vskutku, až budeme umět cestovat z planety na planetu, budeme stále primitivní a barbarští jako jsme teď? Upřímně a naivně doufám v nějaký duchovní posun. Film se mi nelíbil, jen mi ukázal proč se už desítky let stravuji rostlinně, proč se mi hnusí lidé v kožichu či kůži, zkrátka ukázal všechno to, co se mi na lidstvu hnusí a proč jím pohrdám. Tak šup, napalte plný počty hvězd a po filmu alou do mekáče, primitivní, zbyteční buránci.