Resident Evil: Zánik (2007)

Z filmu jsem byl nadšený, děj se přesunul z vnitřních prostor ven a děj se podobá Šílenému Maxovi (Mel Gibson) a boji o benzín. Ve filmu jsem neviděl jediné hluché místo, pořád se něco děje. Tísícovky zombíků a tísíce nakažených vran a tradiční zmutovaní dobrmani :] Mila Jovovich krásná jako obvykle, film si zaslouží pokračování třetí díl je nejpovedenější ze všech tří filmů! hodnocení 94%

Propad do temnot (2003)

Amaterské výkony herců nedodávají snímku pravou šťávu. Nedoporučuju koukat na film s českým dab. (hrůza) Záčátek se zdá slibný, ale zhruba za polovinou filmu se z něj stává hloupá akční skákačka. Zůstat na světle a hop hop hop hop. hodnocení 40%

Věznice (1987)

Povedený film s typickým duchařským motivem. Prostředí věznice dodává filmu pravou atmosféru (filmařům bych udělil 1.) Zlý, sadistický duch a jeho vynalézavost je bravurní :] mrtvol a krve je dost. Myšlenka pomsty je skvělá a ukazuje tak divákovi, že se nejedná jen o masakr. Film má dobré tempo a nabývá na síle. hodnocení 83%

Plod noci (1990)

Nejsem si zcela jistý jestli se jedná o horor. Masky působí reálně - detailní zpracování, hodně monster a dokonale vymyšlená maska vraha ( v jednoduchosti je krása) Nerad bych dal příliš vysoké hodnocení ale zasloužených 70% je na místě

Hellraiser: Návrat mrtvých (2005)

Podařená hudba, atmosféra ujde nicméně k "Hellraiserovi" to má daleko. (žádné peklo, prosvětlené katakomby..)Krve je mnoho, sexu je mnoho, filmové triky 50%, počítačová animace, která se zde ukázala celkem ublížila filmu jako celku. Líbí se mi návrh na děj, Pinhead a háčkové trháníke konci, rozuzlení na mě působí pomateně. celkové hodnocení : 30%

Hellraiser: Pekelný svět (2005)

Spanilá jízda Ricka Boty (režiser filmu) měla skončit u druhého dílu! Ještě chybí Jason X, Freedy Crueger, Rambo a jsme kompletní...brak celkové hodnocení 20%

Ohnivý had (2007) (TV film)

Film vhodný pro pyromany, akční hasiče atp. hodnocení 30%

Pokoj 1408 (2007)

Pěkný film akorát mě mrzí, že se děj moc natahoval. Úchvatné momenty jsou následně pohřbeny zdlouhavými scénami (jsou tam místa kdy se hrdina kouká zamyšleně nikam, záběry chodeb atp..) celý film pak ztrácí na dynamice! Ale pro hororové fanoušky (jako jsem já :] ) idealní snímeček na relaxaci. Celkově to hodnotím jako moc povedený horor. 83% zaslouženě

Děs přichází z hlubin (1980)

Průměrný horor/"komedie", klasika, obojživelné nestvůry které se "chtějí" stát lepšíma. Je pouze na Vás jaký si o tomto filmu uděláte obrázek.

Saw 4 (2007)

celkové hodnocení filmu 70% - 80% téma se sice opakuje ale jako hororový snímek působí zcela příjemně. Saw 4 je ukázkou lepšího krvavého hororu. Určitě stojí za shlédnutí.