Kosmonaut z Čech (2024)

Pozor spoiler : Na filmu jsou zajímavé pouze dvě věci: 1.zavádějící název, 2.melancholický pavouk. Jinak je to nuda a žádné sci-fi i když jsou tam vesmírné kulisy. Psychologická bramboračka.

Smysl pro tumor (2024) (seriál)

Povedený cover stejnojmenného belgického seriálu z roku 2018.

Tři krtci pod Prahou (1974) (TV film)

Pecka, to je top retro, to musíte vidět. Praha 70.tých let, úžasný outfity, správná socialistická agitka, Sodoma, Robbová, Hrzán, Postránecký v akci. Dietl scénář, Borovec texty, prostě kýč jak bič a zároveň lahůdka pro všechny, kteří sedmdesátá léta aktivně prožili....nejen v Praze.

Akce Rys (1979) (TV film)

Jojo, pro nás, kteří jsme byli 2 roky na vojně a přibližně v týhle době, to má svoje kouzlo.

Cesta za smířením (2021)

Prostě já ten norskej černej humor miluju a tady to do sebe všechno pěkně zapadá, včetně nadávek na Zelený ekoteroristy. 😁

Bastard (2023)

Mě prostě baví to, co poslední dobou přichází ze Severu. Norové, Švédi a Dánové, tleskám, tohle je čistá filmařina.

Griselda (2024) (seriál)

Na to se tak super kouká....drogy jsou svinstvo, ale seriály o nich boží !

Milli Vanilli (2023)

V Boney M. uměla zpívat jedna zpěvačka, v Milli Vanilli nikdo a přesto si Frank Farian přišel na miliardy. Franku jsi génius producent a ty prachy si zasloužíš, nikdo nedokázal udělat tak úžasný melodický linky jako ty. Se svým bandem Frank Farian Co. dokonce předělal i slavnou pecku Stairway to heaven. Když si poslechnete nezkrácenou asi 7min dlouhou verzi, budete nadšený. To nejlepší začíná až ve čtvrté minutě písničky...😉

Bakaláři - Lokomotiva (1975) (epizoda)

To je nostalgie, co ? Zvlášť pro nás, co to viděli v premiéře. 😁 No ale co si budem povídat, takovouhle dávku emocí vám žádnej emerickej dvouhodinovej biják nedá. Bakalářům na to stačilo 20 minut v černobílým kabátě.

Pasažéři (2016)

Pro mě top sci-fi, zrežírovaná na jedničku, založená na skvělém scénáři.