triss

Česko
plyšák, a vůbec

<< předchozí 1 2
    • 29.12.2018  14:14

Tým wtf. Oběti otravné nebo hloupé. Vrah ani takový, abych ho mohla dokonale nenávidět, ani takový, abych ho viděla z odstupu jako karikaturu. Rozčilovalo mě to těkavostí, kterou mám jinak u Triera ráda. Tady mě to vyloženě sralo. To umění v mezičasech mě sralo taky. Nedokokoukala jsem to, ale nechám si povykládat, jak to skončilo - a stačí.

• 12.7.2017  21:44
    Misandrie (2017)

Ta jeptiška, která kouká z okna a pak na dvorečku tancuje Charleston je Bruce LaBruce!

• 12.7.2017  21:43
    Přízrak (2017)

Ježiš to bylo hrozně srandovní. Jak tam stál v tom prostěradle. Omg.

• 3.11.2014  18:16
    Kmen (2014)

Strašná hrůza. Každá holka v sále se pět minut nebude dívat s rukou na puse. Skvělý.

• 24.11.2012  11:49
    Nous York (2012)

Film o tom, jak jsou Francouzi hloupí, hluční, neschopní, neúspěšní a oškliví. Haha a víte co? Je francouzský. Příběh zde netřeba hledat, neb neexistuje, velká láska a romantika hahaha a proboha, oni ani New York nedokážou natočit hezky. A hlavně - Sienna Miller zde NEHRAJE! Tři záběry nejsou role. Merci.

• 3.10.2012  23:16

Ošklivý sprejer a vytahaná sprejerka shání 500 doláčů, aby zbombili The Big Apple. Cestu jim zkříží protivná zhulená blondýna, díky níž si uvědomí, že se maj rádi. Nůďo, malebně špinavý a dementní zároveň. Viděla jsem na Festival International du Film Indépendant de Bordeaux.

• 10.7.2012  17:15

Ježiš to byla blbost. Oškliví lidi co nemluví a jenom čučí, řeči o dmoucích se ňadrech pod blůzou a pak vyleze ženština ve středních letech s tlustým břichem. Ne-e.

• 20.8.2011  22:48
    Z pekla (2001)

Řádu Zednářů velí Velký Architekt. Se jdu koukat na Matrix, díky.

• 11.3.2010  13:48
    S Brigitte Bardot (TV pořad) (1968)

Nejlepší byl přece Kontakt, Matěji :) Já si hlavně myslím, že Serge Gainsbourga omámili, aby to udělal. A jo, bavilo mě to.

• 25.9.2009  22:31
    District 9 (2009)

Pět! Pět ty blbá, řve na mě hlava. Když já mám ráda ty tiché a něžné filmy..

• 8.8.2009  10:16
    Bruno (2009)

Bruno, mazej zpátky do televize!!

• 8.5.2009  12:14

Je mi jedno, že jsou to smyčky, které se vždycky ošidně spletou do přece jen jediné dějové linky, lale tak kouzelně jsem se v kině necítila už dlouho. Miluju staré, znovu objevené věci.

• 26.3.2009  11:11
    Milk (2008)

Jsem celkem ohromená, až mě to samotnou překvapuje :) Gus se tam někam schoval za všechny svoje perfektní herce, a dokonce ani ta poslední scéna nebyla patetická - vlastně ani nevím proč. Asi jsem přes slzy dostatečně neviděla. Očišťující.

• 3.1.2009  18:43

Nenávidím ten film až do morku kostí. Moje totální a nepřekonatelná averze k jakékoli nespravedlnosti mi udělala z filmového zážitku hotový peklo. Zároveň ale žasnu nad zoufalou Naomi Watts, odporným pitvořícím se Pittem a hlavně nad geniálně propracovanými vodítky, která matou matou a matou. A jak to postavilo celý Hollywood na hlavu...! Skvělý film. Ale nikdy ho nechci vidět znovu a chci na něj co nejdřív zapomenout.

• 27.11.2008  14:07
    Hlad (2008)

I was there, but I didn´t like it at all.

• 11.10.2008  19:40
    Děti noci (2008)

Ale notak. Depresi z tohohle filmu jsem zaháněla hodně hodně těžko - a to nejenom proto, že venku už byla tma. A pak se dostavilo štěstí. A nebylo to proto, že už je po filmu - trošku jsem se totiž přeci jen nudila, ale hodina a půl je přeci v pohodě. Líbilo se použití světla na konci, líbila se Martha Issová (a to moc), líbily se výtvarný motivy. Nelíbila se hloupá hudba, i když to možná jen nebyl můj styl. Ale prostě, vůbec to není špatný film.

• 1.9.2008  14:02

Žánr! A skvělý! A Quentin, mimochodem :)

• 1.9.2008  13:47
    Řezník (2007)

Nechutnost, na kterou je lepší hned zapomenout, pokud rádi klidně spíte. Ale zase se nedá jen tak lehce odejít (jak TOHLE dopadne...) Asi na mě ten zvrhlý svět působil opačně, protože JÁ bych nebyla na straně mučených... :)

• 26.6.2008  20:28

Je to hrozně hrozně hrozně moc hloupé a trapné a strnulé a křečovité. A to i v momentech, kdy žádná z postav nemluví, a to už je co říct :)

• 14.6.2008  17:23
    Stalo se (2008)

M? Night? Shyamalan? KDE?? Jedno z toho mála pozitivního je rozjezd bez nejmenších průtahů...a vlastně (při troše dobré vůle) by se v tom začátku mohla najít záměrná paralela s koncem,. Protože jinak by to celé bylo opravdu, ale opravdu hloupé.

• 11.6.2008  11:38

No jééééje. Ty holky jsou uječený, stejný a trapný, a navíc TO má happyend s tím největším H na světě. Nenechte se mýlit, tato moje hvězda není pro ten stupidní film, ale pro chlapa v bílých trenclích s nápisem NAKED COWBOY, u kterýho jsem se fakt nahlas smála :)

• 28.5.2008  09:59
    Den poté (2004)

A teď řekne: on to dokáže..."On to dokáže!". A teď si dají pusu. A teď to stihnou. Nejsou mrtví, jen spí. Nádhera, jak to všechno jde jako na drátkách, že:)

• 16.5.2008  22:48

Nu, tak tedy poté, co jsem byla náležitě a důkladně poučena o tom, jak to s tím Indym vlastně je (Douglas mě zmlátil plakátem) musím uznat, že tedy ano. Navíc vtip (a klobouk) Indymu moc sluší.

• 15.5.2008  11:41

Postava Mii Farrow se nejmenuje Cecil, ale Cenci - z italského "cencio", a to znamená cár, nebo taky cucek, a ještě dál "cencioso", a to je roztrhaný, rozedraný. Taky se teď na ten film díváte jinýma očima?? :)

• 28.3.2008  18:46

Prašné a většinou sluncem zalité vězení je laděné, stejně jako celý snímek, do teplých a hřejivých barev, takže vůbec nepůsobí nijak bezútěšně nebo krutě. Lidé, kteří v něm provádějí své malé pracovní úkony v něm tak působí tak nějak nepatřičně - třeba zpočátku nevinně vypadající prohlídka před vstupem vyústí v ponižující akt, umocněný malým prostorem bez možnosti úniku, nebo pečlivé zkoumání vnitřku přineseného koláče končí takřka jeho zničením. Film je také plný malých záhad, z nichž toho až moc zůstává nevyřčeno. Na druhou stranu se objeví i milá (ač při zpětném pohledu vcelku předvídatelná) překvapení.

• 14.2.2008  15:28

Rozkošné. Barevné. Absurdní. Vtipné. Krásné. Indické. Voňavé (vážně). Poetické. Hřejivé. Ano, je to tak, nešetřím chválou. Tenhle film je totiž ÚŽASNÝ.

• 12.2.2008  14:24
    Návrat (2005)

Zooey Deschanel je úžasná, celá jedna hvězda je její. Druhá je za happy end, bez kterýho by to byla nicneříkající splácanina. A třetí za kouzelné (možná trošku sentimentální, ehm) maličkosti - ráno u okna, přibouchnutá ruka, utopený kotě nebo "plán B".

• 8.2.2008  14:43
    Velmi křehké vztahy (TV seriál) (2007)

Odpad ze všech odpadů nejodpadovitější. Nemohla jsem si to odpustit :)

• 10.1.2008  11:00

Můj černobílý anděl? Nick Cave - not about that girl, not about that girl... A ten barevný? "I´ll give you one more, about one girl."

• 6.1.2008  01:10

Ano, (první) tři čtvrtiny filmu jsou k popukání, ale to nechutný zvracení? Ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne!!!

<< předchozí 1 2