Nadosmrti (2021)

Tady se mi Megan líbila, ještě nebyla platic

Tekutý písek (2019) (seriál)

Seriál jsem našel díky knížce, když jsem hledal dobré severské krimi. Pravda je, že 6 dílů je trošku zbytečných, ale v každém z nich se událo tolik protichůdných informací, že to diváka nenachalo chladného. Nakonec ani nevíte komu "fandit" i když sympatie s hlavní hrdinkou jsou značné. Mohu doporučit.

Dívka, která unikla: Příběh Kary Robinsonové (2023) (TV film)

Zajímavé že tuto herečku si vybírají právě do takových snímků. Člověk věří, že hraje mladou herečku když měří asi jako pravítko a i když tento film je o třídu horší než Believe Me, tak se mi i tak líbil. Podobnost je však jasná od první chvíle

Vetřelec: Romulus (2024)

Kdybych byl hodně objektivní což nejsem tak řeknu herecky nevyvážené s prvotřídními efekty a slabším příběhem kopírující jedničku. Ale furt je to Alien, takže o chlup lepší než průměr.

Operace Poštmistr (2024)

Mi přijde, že Alan Richson je větší a větší. Slušně nabitý akčňák s nelogickým, ale zajímavým zfilmováním. Nechápu jak ve skutečnosti mohla banda chlapíku urkást loď, ale v komandu taky jeden nadčlověk vystřílel ostrov, tak asi proč ne.

Beautiful Wedding (2024)

Asi z prvního dílu chtěli udělat víc ulítlý a vtipnější film, ale moc se jim to nepovedlo. První díl byl alespoň částečně romantický, tohle byla trapárna. Jediné co na tom bylo hezkého byla Verginia v plavkách

Skywalkers: Příběh jedné lásky (2024)

Musím uzant že víc odvážný pár se těžko hledá. Celé to více méně táhla ona, protože je za a krásná a za b atleticky dobře připravená. Ale některé kousky byly tak za hranou a teď je jedno zdali lezla sama nebo s Ivanem, že chybělo málo a byla by z ní placka. Vrchol filmu byl ale opravdovým vrcholem. Jen tak se posadit na oraj nejvyšší budovy světa a pak ještě udělat zvedačku z hříšného tance na dva metry dlouhém plechu, to jako kurva práce. Neskutečně se mi to líbilo.

Misantrop (2023)

Nadprůměrný krimi, které není až tak nereálné jak se zdá. Jasně ne vše by bylo asi tak jak bylo natočeno, ale celkově vzato se tomu dá věřit. Shailene se od dob teen scifi girl celkem změnila a teď to myslím v dobrém. Vybírá si opravdu dobré filmy a proto je v červených číslech

Jediná šance (2022) (seriál)

špatná recenze vždy neznamená, že jde o špatný serál. Španělé tohle prostě umí a Aitana je prostě jasná Kaley Cuoco, ale o tom tady nejde. Příběh se mi velmi líbíl, tak hodnotím kladně

Falcon Lake (2022)

Něco jako když se kluk zamiluje do starší holky a chce pro ní udělat všechno, prostě všechno. Včetně toho co pro ní udělal. Krásný hudební podkres