Hra na utrpení (2008)

Naprosto nádherný začátek. Krása kombinovaná ze šílenstvím doslova mě to nadchlo. Ale pak jako když utne a čertíkovy vypadne z prdele baterka. Nudné, zbytečné, zdlouhavé a ani konec za nic nestál. Nechápu 2*

Trable v ráji (2009)

Příjemná oddechovka. Spíš mě zarazilo, že většina herců spolu hráli v break up. Asi si řekli, že to zopáknout, hoděl svý prdele do ráje, zakřičej si, pohádaj se, za odměnu dostanou dřevěný zvířátka a je hotovo. No dobře když o tom tak přemýšlím, tak to vlastně byla docela hovadina. Takže něco mezi 2-3*

Veronica Marsová (2014)

Mírně obtloustlá Kristen Bell, která bývávala kočka se teď už do filmů moc nehodí. Zvlášť s jejím hereckým supertalentem. Scénář snad ani nebudu komentova, "Hi I am Veronica and I am dependent. " Jo ještě tam z ní udělali kurvu, ale co to se k ní možná i hodí. Takže pokud se chcete podívat na neobyčejně posranej film, jste u toho pravého 2*

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

První a vůbec nejlepší díl pirátů, který však komplet ve všem stojí na přiteplenýmu Deppovi. A to komplet ve všem, nebýt jeho byla by to trapná ukolébavka na špatnou dobrou noc. Takhle to ale vyniká...no jasně sedmnáctiletá Keira tomu také dala šmrnc, přiznávám

First Kiss (2014)

Moc hezky se na to dívá. Takový kouzelný moment. První pusa a já se moc rád líbám. Kamera dokázala zachytit ten moment, tu nervozitu i vášeň. 5*

Video Game High School (2012) (seriál)

První série poměrně hezky natočená, snad až na předposlední díl, to jsem vůbec nepochopil. Mírně řečené odfláknuté. Johanna Braddy je vážně kus a zbytek praštěného týmu je hodně v pozadí hlavní dvoky. Prý se dokonce vzali WTF ? Seriál je však chytlavý 4* Druhá série spíš otravná až na poslední díl. Trošku to tvůrci sprznili. 3*

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

No teda, ten malej hajzlík s křivím úsměvem na mě udělal dojem. Nikdy jsem Stillera neměl moc v lásce, už to jméno, chápeš...Bene Beníčku k noze, ale tady najednou tak nějak dospěl a z chlapeckého podivína se stal muž. Herecky rozuměj. 5*

Ledové království (2013)

Zasranej, zkurvenej, pojebanej, zprzněnej českej dabing. Přezpívat písně do češtiny, na kterých celý film stojí a navíc dát do závěrečnejch titulků španělskou verzi, to by mělo být normálně trestný. Chápu, pro děti to musí být v češtině, ale písně taky ? jako fakt ? musel jsem dceři pouštět originál z youtube. Naprostej otřes. Ještě, že film byl krásnej. 4*

Colette (2013)

A tak si natočíme další válečný filmík co ty na to Arnoště. Jo Jo měl bych nápad, uděláme love story po hitlerovsku. Jéé to je super, ale koho dáme z hrdinu ? Věděl bych o jednom, neumí sice moc hrát, ale to se v tak silném příběhu ztratí. Navíc zahrát utíkající hovado umí kde kdo. 3*

Přežijí jen milenci (2013)

Hodně dlouho jsem uvažoval proč nedat plnou palbu takovému fantastickému filmu. Nakonec mě přesvědčila až moc pochmurná atmosféra až spíš dramatická. Jim Jarmusch se prostě vyžil, ale rozhodně 5* zaslouží scénář. Rozhodně to není žádný slaboduchý twilight nebo podobná sračka, tady přežívají jen milenci 4*