Trestná lavice (2005)

Příjemná komedie, jejíž děj je sice hodně předvídatelný a ohraný, ale u komedie mi stačí se dobře pobavit a to se stalo...

Oběť zla (2007)

Těch horrorových klišé tam bylo požehnaně a o stupidním závěru ani nemluvím, ale jinak to nebylo tak špatný, jak jsem se bál. Prostě taková průměrná podívaná na dlouhý večer.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Do tý pátý hvězdičky mi tam něco chybí. Všechny díly si udržují svou úroveň, ale ještě jsem neviděl díl, který by mě "opravdu dostal". Zkrátka a dobře, docela mě tenthle sitcom baví, ale nic zázračného na něm nevidím.

Stalo se (2008)

Jsou to slabší tři hvězdičky. Děj se mi zdál trochu hloupý, ale na druhou stranu mě to nenudilo, což taky oceňuju.

Jezero smrti (2008)

Parádní atmosféra, která mě udržela přilepenýho na obrazovce od začátku do konce.

Česká RAPublika (2008)

Doufal jsem, že uvidím dokument o českém hip hopu, ale tohle je spíš takový domácí video, který nemá formu. Je to složený z několika částí, který na sebe nijak nenavazujou a v podstatě nic neříkají. Na druhou stranu musím říct, že jsem se u toho nenudil a některý části mi připadaly dobrý, např. spojení techniky a vážný hudby nebo hodina lingvistiky.

Dogma (1999)

Film jako takový mě zas tak nebavil, ale líbily se mi vtipně podané narážky na náboženství. Ačkoliv byly myšleny s nadsázkou, perfektně vystihovaly neduhy moderního náboženství.

Nenávist 2 (2003)

První díl byl svou nesmyslností aspoň originální, ale toto pokračování "strašidelného domu" je už krajně nezajímavé. I strašidelné scény, které většinou zdobí japonské horory, tu jsou dost kýčovité. Film mi přinesl takřka nulový kulturní zážitek.

Nenávist (2002)

Tento film jsem ani napodruhé nepochopil, což se mi u hororu snad ještě nestalo. Tím, že je film rozkouskovaný na jednotlivé příběhy, ztrácí svou celistvost a člověk se pak v jednotlivých časových rovinách snadno ztratí, hlavně ve druhé polovině filmu. Děj byl navíc takový plytký, čas od času přerušený strašidelnou scénou, která ale neměla dlouhodobější účinek. Pro mě docela zklamání.