Masumiyet (2021) (seriál)

Tento seriál jsem si pustila bez toho aniž bych četla o čem bude, vlastně i bez zjištění žánru. Ze začátku jsem byla překvapená a v podstatě první díly "nenávidíte" skoro všechny hlavní postavy. Děj není moc předvídatelný a udržuje napětí. Zajímavé charaktery a poukázání na ovlivňování a manipulování lidí přes sociální sítě a média. Dále poukazuje na poruchy osobnosti - narcismus Seriál má 13 dílů! Nenechte se splést se zdejšími 15 epizodami, asi chybně zadáno.

Nesmrtelní (2018) (seriál)

Seriál plný tureckých hvězd, ale je to tak trochu nuda. Každopádně je to jen 8 krátkých dílů a sledovat se to jakž takž dá. Díky Keremovi.

Ochránce (2018) (seriál)

Příjemný fantasy seriál, v podstatě klasická Netflix forma, asi byste ani nepoznali, že se jedná o tureckou produkci. Seriál má málo dílů a udrží pozornost diváka. Příběh do sebe zapadá. Spoiler - jediné co se mi "nelíbilo" , že se Hakan tak snadno znovu zamilovával do dalších postav. Přeci jen mám radši ty pohádky o jedné lásce až za hrob. Ale seriál mě vůbec nezklamal a po shlédnutí Ulusoye v Icerde to byla jasná volba.

Dar (2019) (seriál)

První řada se mi líbila asi víc než druhá. Třetí řada vše hezky uzavře. Každopádně jsem s každou řadou nakonec jednu  hvězdu odebrala.

Fantom opery (2004)

Tohle je prostě nepřekonatelné. Viděla jsem to už asi stokrát. Písničky si pouštím často na youtube. Hudba je dokonalá. Představitel Fantoma opery a ten jeho hlas.. Ach. Přesně tento tón hlasu miluji a je mi jedno jestli to někdo technicky zazpívá lépe, pouštěla jsem si různé verze na youtube a se svým hudebním hluchem drobné nedostatky neřeším a vybírám si to, co lahodí mému uchu. Za mě je top zpěv prostě od něj a nemůžu si pomoct jinak a to jsem poslouchala jak operní, tak třeba remake od Nightwish (což je jedna z mých oblíbených kapel). Představitelka Christine má také krásný hlas. Tohle a Hříšný tanec zůstane asi navždy v mé mysli a srdci. A docela nechápu tyhle kritické komentáře zde přítomných. Já si zcela přesně pamatuji, když jsem viděla Fantoma poprvé někdy ve svých 18 letech a během týdne jsem si ho pustila minimálně jednou denně. A přiznejte se, kdo chtěl happyend pro Fantoma/Erika? Škoda vymazané písně, která se ve filmu neobjevila - No one would listen.

Celebrity s.r.o. (2015)

Vydařená parodie. Dost jsem se u toho nasmála.

Doktorka Plyšáková (2012) (seriál)

Jeden aktuálně z nejoblíbenějších seriálů mého syna (3,5). Moc se mu líbí, jak opravuje hračky. Další oblíbené jsou například Noddy, detektiv v zemi hraček, králíček Bing. Tyhle seriály přijdou fajn i mě narozdíl od jiných v nich není nic špatného a nevhodného pro nejmenší diváky.